Про компанію "Буштрук"

Асортимент компанії СФГ «Буштрук» становить 17 видів короткорізаних макаронних виробів (увесь асортимент дивіться нижче в каталозі) і 4 види довгорізаних макаронних виробів (спагетті, спагетінні, букатіні і лінгвіні). Характерною особливістю продукції є те, що вона ідеально підходить для вегетаріанського столу. Підприємство випускає макаронні виробів під власними ТМ, а так само на умовах ВТМ (розробка і створення продукту під вашою власною торговою маркою).

Підприємство СФГ «Буштрук» спеціалізується на виробництві макаронних виробів, виготовлених з м’яких сортів пшениці. З 1997 року компанія є одним з найбільших виробників макаронної продукції в Україні. Успіх розвитку підприємства базується на високій якості продукції, використання сучасного обладнання та технологій. Додатковим фактором успіху є грамотна маркетингова політика.

За 20 років роботи компанія змогла завоювати довіру мільйонів споживачів, створила велику дистриб’юторську мережу по всій території України. Експортна продукція СФГ «Буштрук» надходить до країн Близького Сходу, Африки, СНД і Європи. Географія зарубіжних партнерів розширюється високими темпами. Адже кожен новий партнер стає частиною компанії і нашої великої родини.

Робота над постійним оновленням та розширенням асортименту продукції дозволяє СФГ «Буштрук» завжди бути в тренді. Так, у 2015 році компанія оновила існуючу лінійку продуктів і створила нові бренди «Сity Pasta», «Golden Pasta» і «Макароль».

Для того, щоб споживачі виявляли постійний інтерес до макаронної продукції компанії СФГ «Буштрук», проводиться значна робота: технологи компанії в постійному пошуку унікальних рецептур, досконально враховуються особливості смакових уподобань споживачів та впроваджуються передові технології.

Екологічно чистий продукт

Ключова особливість компанії – потужна технічна і технологічна база. Для виробництва використовується саме високоякісне борошно, з найкращих сортів пшениці, яка була вирощена в екологічно чистій зоні.

Сертифікати

Наша компанія поставила за мету відповідати всій українській та міжнародній сертифікації. Міжнародний центр сертифікації Bureau Veritas видав з найвищою оцінкою наступні сертифікати відповідності ISO 9001 і FSSC 22000, а також в 2016 році був отриманий сертифікат HALAL.

Виробництво

ВУ виробництві макаронних виробів поєднуються рецептурні традиції класичної пасти і сучасні технології. Нічого зайвого, ніяких штучних добавок, тільки найчистіша вода і борошно з найкращих сортів пшениці з ретельно підібраними характеристиками, які забезпечують високі споживчі якості продукту.
http://afebush.com/ua/ Всі компанії "Постачальники продуктів харчування "