Про компанію Ямуна

Компанія «Ямуна» - виробник продукції бакалійної групи в категорії спеції, приправи і кондитерські добавки. Досвід роботи компанії на ринку - 16 років.. Ми володіємо трьома торговими марками “Ямуна”, “IRIS”, “Перчик”. Асортиментний ряд налічує 160 найменувань в 9-ти категоріях.

Успішно виробляємо: спеції і прянощі, приправи і пряно-ароматичні суміші, приправи без солі і пряні трави, кондитерські і харчові суміші і добавки, продукти бакалійної групи.

 Завдяки прямим постачанням інгредієнтів ми завжди пропонуємо доступну ціну і надаємо продукт високого класу. Також у наших пропозиціях є унікальні і ексклюзивні продукти, з якими ми єдині в Україні.

 За час роботи ми організували постійні безперебійні імпортні канали доставки сировини з безлічі країн світу безпосередньо від виробників. Це дозволяє пропонувати найнижчі ціни на продукцію з високим контролем якості. Ми самі імпортуємо сировину з Індії, В'єтнаму, Індонезії, Мадагаскару, Мексики, Єгипету, Грузії та ін.

 Виробничі потужності складають:

  •  - Комплекс з помолу і змішування спецій, що дозволяє виготовляти продукцію, якість якої відповідає міжнародним стандартам ISSP.
  •  - Високошвидкісне італійське фасувальне устаткування фірми OMAG.
  •  - 8 окремих фасувальних ліній  дозволяють виробляти до 24 видів продукції на добу.
  •  - Складські приміщення на 500 м² для готової продукції і на 1000 м² для сировини.
  •  - Вся продукція сертифікована і має гігієнічні висновки й сертифікати відповідності.
  •  - На виробництві з 2014 р. розроблена та впроваджена система управління безпечністю харчових продуктів ХАСП (НАССР) на відповідність ДСТУ ISO 22000:2007. Сертифікат на систему управління безпечністю харчових продуктів № UA2.055.СУБХП-005-14 від 01.08.2014 р.

Продукція продається в багатьох мережевих структурах, у роздріб і на оптових ринках. В цілому наша продукція продається у всіх регіонах України, у всіх ринкових нішах.

 У 2004 році почали експорт нашої продукції в такі країни, як: Грузія, Молдова, США. Об'єми продажу в перераховані країни постійно зростають. Для деяких країн при виготовленні продукції ми використовуємо етикетку промарковану лише мовою даних країн. Постійний контроль за змінами в потребах людей дозволяє вчасно і в потрібній кількості пропонувати продукти, що користуються попитом.

 Ще одним нашим напрямом є виробництво продукції у форматі Private label для мережевих структур і виробників бакалійної групи, та продукції яка використовується у формі «примотки» для проведення акцій і маркетингових програм.

http://www.yamuna.com.ua/ Всі компанії "Постачальники продуктів харчування "