О компании Кнопка

Інтернет-магазин “КНОПКА” - є результатом швидкого, якісного забезпечення сервісу від ТзОВ “Шпановський Імпорт-Експорт” в умовах швидкоплинного розвитку інформаційних технологій.

Компанія “Шпановський Імпорт-Експорт” працює на ринку з 2002 року та стала однією з провідних товариств  по оптовій та роздрібній торгівлі якісних канцелярських товарів (виробів) як для дітей (повсякденного використання), так і для (потреб офісів) офісу. Сьогодні список товарів поповнюють різноманітні аксесуари для творчості, засоби догляду та гігієни, розвиваючі іграшки та книги. (..товарів доповнений найрізноманітнішими аксесуарами для творчості, засобами для догляду та гігієни, товарами для побуту, книгами та розвиваючими іграшками)

Ми розуміємо на скільки  важливо йти у ногу з часом. Тому,  наша компанія виходить в online. Сайт розпочав свою роботу в 2016 році. Наразі представляє понад 20 тисяч товарів, і це число продовжує рости. Не зупиняючись на досягнутому, ми прагнемо стати кращими, аби Ви могли б обирати якісний товар не дорого, зручно та швидко.

 Все компании "Retail. Розничные сети, Магазины"