О компании "Компанія Укрбакалія"

Товариство з обмеженою відповідальністю «КОМПАНІЯ «УКРБАКАЛІЯ»

Почалося все у далекому 1894 році. Зі звичайного млина. Працьовитість і любов до рідної землі звичайного українця перетворилися на пишний урожай.

Зерно він завіз до млина та намолов багато мішків добірного борошна, крупи i старанно перебрав та просіяв.

А дорогою додому щедро роздав те борошно та крупи усім, кого зустрів. Селяни напекли з них хліба, пирогів та пиріжечків, наготовили каш та кулішів і смакували тепло й турботу, яке ввібрали мельникові дари із лану.

І з того часу вироби з борошна та круп цього мельника з’являлися на столі дбайливих господинь. А каші стали справжнім оберегом на сторожі здоров’я сім’ї та любові і спокою у домі.

Сьогодні ми використовуємо сучасні технології, але, як і 100 років тому, ми дотримуємося традицій і робимо все з любов’ю та натхненням, щоб кожна сім’я мала на сніданок або до свята найкращі українські злаки — джерело енергії та життєвих сил.

Виробничі потужності підприємства зосереджені за 30 км від Києва у с. Шевченкове Броварського району Київської області.

Ми займаємося виробництвом та продажем, круп, борошна та пластівців швидкого та моментального приготування. Завдяки вдосконаленню технологічного обладнання, завод за 12 років став одним із найбільших підприємств України, що входить до трійки лідерів із виробництва серії продуктів харчування швидкого приготування із зерна вівса, пшениці, ячменю, жита, їх сумішей, мюслів на їх основі, гречки та гороху під ТМ «EveryDay», Ми виробляємо 3 види вівсяних пластівців: Геркулес, Екстра та Екстра лайт (розфасовка 25кг, 780г к/к, 400г к/к, 800г п/п, 400г п/п та 500г бум/п). Також виробляємо гречані, горохові, кукурудзяні, житні, пшеничні та ячмінні пластівці та 5 видів їх суміші. На сьогоднішній день наша компанія входить до трійки лідерів з виробництва даної продукції, а також входимо в асоціацію борошномелів України. Наше підприємство є одним із лідерів з виробництва продукції швидкого приготування під СТМ (Власні Торгові Марки) найбільших рітейлерів України.

Для Рітейл інших країн світу ми робимо також СТМ: ТМ BioOazis, дистриб'ютор BioOazisBt. м. Будапешт, Угорщина. ТМ "ORAS", дистриб'ютор "ADELA IMPORT-EXPORT", м. Ботошань, Румунія.

Основні види вівсяних пластівців Вівсяні пластівці «Екстра» - їх виробляють із цілої крупи. За розміром вони великі і найкорисніші, оскільки мають корисні якості і містять у складі найбільшу кількість клітковини. Для приготування: їх достатньо залити окропом і настояти 4-5 хвилин або 60 сек в мікрохвильовій печі. Вівсяні пластівці «ЕкстраЛайт» - пластівці миттєвого приготування. Миттєвість приготування забезпечується за допомогою подрібнення готових пластівців «Екстра» та додаткової пропарювання. Для приготування: їх достатньо залити гарячим молоком або окропом, і вони вже відразу готові до вживання. Такі пластівці підходять дітям. Вівсяні пластівці «Геркулес» - ці пластівці товщі ніж «Екстра» і у виробництві вони проходять процес пропарювання за прискореним процесом. Вони мають гладку поверхню і не підходять для приготування мікрохвильової печі. Для їхнього варіння потрібно 20 хв. Користь вівсяних пластівців. Вівсяну кашу вважають найкориснішою серед інших каш. Вівсянка підійде і тим, хто хоче ситно поїсти, і тим, хто задумав трохи схуднути. Вівсяна каша багата на клітковину, білкові сполуки і жири, при цьому поступово і легко засвоюється організмом, позбавляючи людини від почуття голоду на значний час. Овес та вівсяні пластівці є відмінним джерелом низки вітамінів: А, В1, В2, В6, Е, К, РР. Багато в їх корисному складі та мінеральних речовин: залізо, магній, марганець, фосфор, йод, фтор, сірка, кальцій, калій, нікель та інші не менш життєво необхідні організму людини поживні речовини.

http://novoukrainka.com.ua/ua/products/plastivtsi/ Все компании "Постачальники Private Label"