Про компанію МАРГИТ

Мінеральні води «Маргіт» — одні з найбільш відомих мінеральних вод Закарпаття

Крапля таємничості й легендарного ореолу давнини в кожній пляшці

Мінеральні води Лужанської долини відомі здавна. Вочевидь, першовідкривачами джерел цілющого
дару земних надр були пастухи. Недаремно в наших краях побутує легенда про овечку, яка одужала,
скупавшись в одному з буркутів з квасною водою.

Товариство з обмеженою відповідальністю “МАРГІТ” було зареєстроване розпорядженням Свалявської райдержадміністрації 15 січня 1996 року. Форма власності – колективна.

Підприємство “МАРГІТ” було створене з метою виробництва товарів народного вжитку, а саме – розробка і експлуатація надр мінеральних вод

Підприємство розташоване на території мальовничого санаторію “Квітка полонини”, що знаходиться в горах на висоті 280 метрів над рівнем моря, в окрузі листяних та хвойних лісів.

Підприємство почало розливати мінеральну воду в ПЕТ пляшки ємністю 1,5 л. На даний час підприємство “МАРГІТ” розливає мінеральні води – “Лужанська 4”, “Лужанська 7”. Візитною карткою підприємства являється мінеральна вода “Лужанська 7”, єдина в своєму роді, яка безпосередньо розливається із свердловини № 7 глибиною 140 метрів, яка знаходиться в урочищі Голубинського родовища. Письмові дані про розлив та вивіз Закарпатських мінеральних вод відносяться до 1800 року. Свалявська мінеральна вода експортувалася до Відню та Парижу. В 1842 р. в Будапешті вона була визнана одною кращих за своїми смаковими якостями, а в 1855 р. одержала Золотий диплом на виставці вод Європи у Парижі У 1887 р. в околицях с. Голубине економією графа Шенборна починається використання та розлив мінеральної води “Маргіт”, “Ержебет”, “Панонія-Жофія” (тепер “Лужанська 4”).

Протягом останніх років продукція ТОВ «Маргіт» здобула міжнародне визнання та нагороджена багатьма дипломами та призами. До прикладу, цьогоріч високий рейтинг ТОВ «Маргіт» відзначила європейська бізнес-асамблея, яка оголосила підприємство лауреатом в номінації «Краще підприємство Європи». Це вже друга нагорода з Оксфорда. Першу завод отримав ще в 2003 році, тоді – за випуск конкурентоспроможної продукції високої якості. Підприємству було вручено диплом лауреата в номінації «Європейська якість». ТОВ «Маргіт» став цьогоріч і переможцем всеукраїнського конкурсу якості продукції – «100 кращих товарів України», як це, до речі, було і в попередні роки.

Тож «Лужанську-7» знають не лише в Україні. Користується попитом цілюща вода й у США, Молдові, Росії та інших країнах світу.

Доставка та оплат

Методи оплати:

  • Готівкою на відділенні або кур’єру компанії ТОВ «Нова Пошта» під час отримання товару.
  • Безготівковий розрахунок (тільки для юридичних осіб), згідно виставленого рахунку від компанії ТОВ «МАРГІТ».
  • Оплата карткою на сайті в момент оформлення замовлення.
  • При оплаті карткою – не хвилюйтеся! З карти буде списана сума рівна сумі узгодженого з Вами замовлення в товарному чеку.
  • Якщо якийсь з товарів у Вашому замовленні не буде доставлений або буде доставлений неналежної якості, Ви зможете скористатися послугою «Повернення товару».

Оплата доставки — коштом отримувача (ТОВ «МАРГІТ-АКВА», безготівковий розрахунок)

Придбану продукцію Ви можете отримати шляхом САМОВИВОЗУ безпосередньо за адресою розташування нашого підприємства: 89321, Закарпатська область, Свалявський район, с.Солочин, б/н (санаторій “Квітка Полонини”). Також ми можемо надіслати Вам ваше замовлення Новою Поштою у будь-який куточок за тарифами Перевізника.

Номер телефону:

0503768646 
0506728087

Електронна пошта: admin@site.com
Адреса:
м. Київ, вул. Київська, буд. 222 


Всі компанії "Постачальники продуктів харчування "