Новости компании


Еконія приєднається до благодійної акції Фонду Tabletochki Еконія приєднається до благодійної акції Фонду Tabletochki

В листопаді 2021 року наша компанія разом із брендом "Малятко" долучиться до участі у благодійній акції "Мене це стосується. А тебе?", яку проводить відомий фонд Tabletochki.

подробно
27 июля 2021
 
 СЕО Еконії Ірина Варагаш увійшла в "ТОП-30 успішних українок, які досягли вражаючих результатів у бізнесі" СЕО Еконії Ірина Варагаш увійшла в "ТОП-30 успішних українок, які досягли вражаючих результатів у бізнесі"

Журнал «Новое Время» презентував свій щорічний проект "30 успішних українок, які досягли вражаючих результатів у бізнесі". Серед переможців - і засновниця та СЕО компанії "Еконія" Ірина Варагаш.

подробно
27 июля 2021
 
Эконія - учасник конференції «Food & NonFoodMaster-2021» Эконія - учасник конференції «Food & NonFoodMaster-2021»

Представники відділу ЗЕД та трейд-маркетингу компанії "Еконія"взяли участь у 12-й Всеукраїнській конференції «Food & NonFoodMaster-2021 і CatManMaster-2021: «Restart у партнерстві рітейлерів і постачальників».

подробно
22 июля 2021
 
Еконія на конференції «Дитяче харчування: доступність, безпечність, конкурентоспроможність» Еконія на конференції «Дитяче харчування: доступність, безпечність, конкурентоспроможність»

Еконія стала учасником 9-ї науково-практичної онлайн конференції "Дитяче харчування: доступність, безпечність, конкурентоспроможність".

подробно
22 июля 2021
 
ТМ "Маляткоко" взяла участь у конференції PRIME Pediatrics 2021 ТМ "Маляткоко" взяла участь у конференції PRIME Pediatrics 2021

Керівник медичного напрямку Валентина Галак та комерційний директор компанії Еконія Марта Драп'ята взяли участь у конференції для педіатрів ІІІ міжнародного конгресу Української Академії Педіатричних Спеціальностей PRIME Pediatrics 2021.

подробно
22 июля 2021
 
Еконія розпочала співпрацю із Посольством України в Південно-Африканській республіці Еконія розпочала співпрацю із Посольством України в Південно-Африканській республіці

ТОВ ПІІ «Еконія» разом з Радою експортерів та інвесторів при МЗС України та Посольством України в ПАР, розпочинає активну співпрацю щодо виходу компанії з продукцією дитячого харчування на ринок ПАР.

подробно
22 июля 2021
 


Все компании "Постачальники продуктів харчування "