О компании ТОВ ПІІ Еконія

«Еконія»  - це сучасна комерційно-виробнича компанія, яка має 24-річний успішний і плідний досвід виробництва питної води і продуктів дитячого харчування, якість яких відповідає світовим стандартам.

В портфелі компанії – успішні бренди здорового харчування для маленьких та дорослих споживачів. «Еконія» виготовляє і реалізує в Україні та за її межами дитяче харчування ТМ «Малятко», «Аквуля», «Ya-Ya», «Malatko» спеціальну йодовану питну воду «ЙОDO», питну воду DIVO VODA,  «Чистий ключ».

«Еконія» по-праву вважається компанією-новатором, що відкриває нові ніші на ринку дитячого харчування. Так, у 2001 році компанія створила ринок дитячої води в Україні, випустивши спеціалізовану негазовану воду для дітей віком від 0 до 6 років під ТМ «Малятко». Разом з цим було започатковано культуру споживання дитячої води в Україні.

Сьогодні ТМ «Малятко» пропонує повну лінійку продуктів дитячого харчування від 0 – 3 та є лідером на ринку дитячого харчування.

«Еконія» входить в ТОП – 10 виробників питної води України та є визнаним експертом ринку FMCG. Компанія має потужну дистриб’юторську мережу, що робить продукцію компанії доступною в будь-якій точці країни (понад 32 тис торгових точок по всій території України). Є партнером провідних національних торгових мереж АШАН, Метро, Сільпо, АТБ, Таврія, Епіцентр та ін, працює з усіма каналами збуту – vip-роздріб, дитячі спеціалізовані магазини, аптеки, лінійний роздріб.

Наша компанія:

  • Має власне виробництво з питної води і дитячого харчування, оснащене високотехнологічним сертифікованим європейським обладнанням, яке забезпечує повну автоматизацію виробничого процесу
  • Співпрацює з кращими виробниками дитячого харчування Європи та СНД
  • Впроваджує інноваційні технології
  • Застосовує бізнес-процеси на кожному етапі роботи
  • Контролює якість продукції на рівні кращих європейських лабораторій
  • Виробляє харчування з унікальними рецептурами, смаками та упаковкою (понад 100 одиниць асортименту)
  • Постійно підтверджує високі міднародні стандарти виробництва дитячого харчування (ISO  22000, НАССР),  ISO 9001, HALAL, BRC.

 

Ми пропонуємо:

Каші для дитячого харчування

Пюре для дитячого харчування (скло, пауч)

Соки для дитячого харчування (скло, тетра-пак)

Печиво для дитячого харчування

Замінники грудного молока

Спеціальна дитяча вода

Питна вода

Спеціальна йодована вода

Усі продукти виготовляються за оригінальними рецептурами на унікальному європейському обладнанні. Вони гіпоалергенні, екологічні та випускаються у зручних інноваційних ергономічних упаковках.

Компанія щодня слідує своїй місії – створює високоякісні продукти, що стануть основою здоров’я з перших днів і на все життя.

 

 Все компании "Постачальники продуктів харчування "