Портал топ-менеджеров оптовой и розничной торговли

Управління в стилі коучинг: Ефективний менеджмент керівника майбутнього.

Тренинг 21-22 липня, Київ Яна Олентир Тетяна Ільєнко Тривалість – 2 дні, з 10.00 до 18.00 Осталось мест: 10 менеджмент мотивація персоналу коучинг мотивация персонала
Управління в стилі коучинг: Ефективний менеджмент керівника майбутнього.
Зарегистрироваться

Аудиторія

Цей тренінг для керівників усіх рівнів, які втомилися від постійних вказівок та несамостійності співробітників, їх низької продуктивності та безініціативності, розуміють, що старі методи управління вже не приносять потрібних результатів, готові змінюватись і переходити на більш гнучкі системи управління.

Мета тренінгу

Розкрити можливості коучингу для керівників, команди та компанії в цілому. Показати переваги застосування коучингу в бізнесі. Навчити застосовувати коучингові інструменти та техніки для вирішення бізнес-завдань.

 

Заповніть форму за посиланням та отримайте годинний майстер-клас Тетяни Ільєнко безкоштовно

 

В результаті проведення програми підприємці:

Побачать вигоди застосування коучингу в компанії

Зможуть застосовувати інструменти для розвитку команд

Почнуть розвивати підлеглих та підвищувати ефективність їх діяльності

Підвищать власну ефективність та побачать зони зростання

Опанують інноваційний стиль управління без тиску, з підвищенням усвідомленості та відповідальності співробітників

Оптимізують досягнення поставленої мети як своїх, так і підлеглих

10 причин, з яких Вам варто брати участь у тренінгу:

 1. Отримаєте план дій для створення більш ефективної системи управління персоналом;
 2. Для Вашого рівня керівника та професіонала важливо бути в курсі новітніх управлінських технологій, тим більше, що цінності та сенси співробітників нового покоління істотно змінилися, і вже старі методи управління на них не працюють;
 3. Ви винесете за 2 дні понад 20 нових інструментів управління командами та колегами;
 4. Вивчите цінний досвід тренера-практика з 16-ти річним досвідом управління в українських компаніях, вигідніше та швидше, ніж набивати свої шишки та втрачати свої нерви та гроші;
 5. Впровадивши навіть частину нових інструментів, Ви робите крок уперед до підвищення залученості персоналу до роботи організації, і, як наслідок, підвищуєте конкурентоспроможність та стійкість підприємства;
 6. Зараз саме час для початку позитивних змін у компанії. Коучинговий стиль управління формує сильну команду, лояльність та відповідальність співробітників. І тренінг озброє Вас ідеями та інструментами для цього.
 7. Відмінна можливість для нетворкінгу високого рівня, обміну досвідом та можливість обговорити проблемні кейси різних керівників, знайти способи їх вирішення.
 8. Ви зможете отримати відповіді на питання розвитку власних компетенцій як керівника майбутнього, дізнаєтеся про вплив мегатрендів на формування команд.
 9. Періодично всім необхідний позитивний емоційний струс. І вам теж. Використовуйте цю можливість для «перезавантаження» та підживлення енергією на нові досягнення за допомогою коучингу. Тому що коучинг – це конструктивне партнерство з Вашими колегами, що дозволяє розкрити їхній потенціал на повну, та зробити їх ефективними членами Вашої успішної команди. І для цього потрібний керівник-коуч!
 10. Всі інструменти управління співробітниками ви спробуєте на собі, зможете побувати в їхній «шкірі» та усвідомити нові шляхи зростання та розвитку.

За словами наших учасників-тренінг вже ніколи не залишить Вас колишніми керівниками, він трансформує Ваше мислення на новий ефективний стиль управління!

Навчання на тренінгу пройшли управлінці компаній Укрзалізниця, ОЛХ, МИРАТЕХ, Дарниця, Євромікс, Міжнародна Тінісна Академія, EASYPAY, Пакко, Радіо Київ, Вікналенд, Імпорт-Офіс, Воля, Укрпак Холдинг, Аметрін ФК, КНТЕУ, Майдан Поляков, Стор Фуд Дистриб'юшн, Фенікс Груп, роздільний керамічний завод, Vivienne та ін.

 

ТАКОЖ ВИ МОЖЕТЕ ПОДИВИТИСЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ ВІДЕОВІДГУКИ УЧАСНИКІВ

  

ПРОГРАМА

Цілі, завдання, результати коучингу у бізнесі.
Ознайомлення з коучингом. Причини популярності коучінга серед керівників 21 століття. Актуальність коучінга в бізнесі на сьогоднішній день. Мегатренди. компетенції керівника майбутнього.
Покоління. Основні способи мотивації та підходи до співробітників різних поколінь. Що потрібно знати, щоби створювати команди майбутнього?
Введення у коучинг. Відмінність коучингу з інших форм роботи з людьми.
Суть коучингу в управлінні. Стилі управління та їх впливом геть результативність роботи команд.
Відносини у стилі коучинг між керівником та підлеглим. Модель зростання Мілтона Еріксона. Діагностика стилю управління за Мілтоном Еріксоном.
Зворотній зв'язок. ОСВК (зворотний зв'язок високої якості) як інструмент ефективної комунікації зі співробітниками, що дозволяє розвивати своїх співробітників та досягати наміченого результату. Практичні вправи, що моделюють процес надання зворотного зв'язку. 5 моделей ОСВК.
Ефективні питання замість звичних вказівок як спосіб розкриття потенціалу працівників. Розвивання здатності підлеглих думати самостійно та ефективно оцінювати свої дії. Різниця між директивними та коучинговими питаннями.
Схема коучингової комунікації "керівник-співробітник". Модель шкалювання як інструмент виміру руху до цілей бізнесу.
Структура коучинг-комунікації. Модель GROW. Робота в парах із використанням моделі.
Кейси застосування коучингу в організації. Яких результатів досягають компанії, які запроваджують коучинг. Живий кейс.
Техніка «Світлофор» «Зупинити. Продовжити. Почати». Розробка учасниками планів робіт для закріплення матеріалів.
Ризики використання коучингу. Де коучінг не працює.
Коуч-позиція керівника. Техніки розвитку довіри.
Надихати чи мотивувати. Метапрограми. Мотивація «К» та «Від».
Інструменти коучінга для підвищення впевненості співробітників.
Розвиток самостійності працівників. Коучінгове слухання керівника. Техніки активного слухання.
Модель Сократа для індивідуальної та групової роботи керівника для пошуку нових можливостей та зростання співробітників.
Рамка сприйняття як інструмент розвитку конструктивності та вирішення проблемних питань. Розвиток навички орієнтації на результат.
Колесо компетенцій керівника та співробітників.
Особистий SWOT-аналіз.
Проведення зборів у стилі коучинг.
Демонстрація коуч-сесії з розбором етапів та ключових питань.
Розробка індивідуального плану розвитку (ІПР). Картка зростання співробітника.
Вартість участі
4 900/6 800* 125/175* eur

4 900 грн

 • Методичні матеріали
 • Робочий зошит
 • Сертифікат учасника

6800* грн

 • Методичні матеріали
 • Робочий зошит
 • Сертифікат учасника
 • Обід
 • Онлайн-курс з 6 вебінарів з доступом від 3-х місяців
 • Коуч-сесія з бізнес-коучем на 45 хвилин

 

Контактна інформація
Київ, вул. Кольцова 14А
21 июля 2023
Онлайн оплата portmone.com.ua

Регистрация

Відгуки участників

Ковтунец Лилианна «Empair»

Вдохновение и желание применить все скорее. Осознание, что умение задавать вопросы более эффективно, чем решать за подчинённых; что коучинг это инструмент достижения. Думаю, обязательно каждому посетить данный тренинг, у кого есть хоть 1 подчинённый.

Анна «Beauty Bar»

Тренинг важен, потому что коучинг - отличный метод развития своих сотрудников. Научилась находить ответы на свои вопросы и выяснять потребности своих сотрудников. Осознала, что не нужно давать советы. 

Наталья Запорожец «Фарм-фирма "Дарница"»

Ценность в том, чтобы путем вопросов вывести в правильное русло, в решение проблем. Важна обратная связь. Тренинг полезен, потому что руководители смогут развивать своих сотрудников, эффективно управлять, давать больше самостоятельности.

Лотицкий Олег «Аскания»

Тренинг помогает понять свою роль и в процессе дает возможность изменить инструменты влияния на подчиненных. Задействую в организации своего бизнеса возможные риски и решу что с ними делать. Осознание, что нужно перестать советовать и начать больше слушать.

Асаулюк Екатерина «Укрзализныця»

Этот тренинг очень важен. Если все руководители будут коучами - мы получим идеальную работу. Основной результат от тренинга: структурированность мыслей, понимание цели коучинга. Получила технологии для практики, базовые знания, инсайты по видео. Получила осознание, что я все могу и люди вс могут!

Анна Балаба «Воля»

Очень важно понимать, что все меняется. и нужно учиться быть гибкими и знать, как работать с сотрудниками нового поколения, уметь находить подход к любому сотруднику и применять полученные инструменты в работе. На тренинге узнала много интересных инструментов для работы с сотрудниками (шкалирование, обратная связь высокого качества и др) профессионализм тренеров оцениваю на 5 из 5.

Величко Леонид «Инджой Бизнес, ООО»

Для меня основным результатом тренинга оказалось то, что я начал задавать правильные вопросы, научился слушать, а не давать советы. Научился использовать на практике разные методы управления сотрудниками. Так же получил осознание: Я могу! Я хочу! Я буду! Думаю, этот тренинг просто необходим будущим и нынешним руководителям, так как они понимают, что именно они делают не так, и куда им двигаться дальше, такк как мир не стоит на месте. Считаю, что акие люди как Яна Олентырь и Татьяна Ильенко, всегда подходят ко всем с профессионализмом и много чему можно поучиться у них. Тренинг - THE BEST!

Ирина Ищенко «Аметрин ФК »

Благодаря тренингу я получила техники которые буду применять на практике. Ценное в тренинге, это обучение как уйти от директивы и научится коучингу.Узнала о новых техниках и методах работы с сотрудниками что можно с помощью вопросов направить сотрудника на результат. Данный курс важен для руководителей, так как, помогает поменять сознание и посмотреть на методы с другой стороны.

Александр Семенов «Аметрин ФК»

На тренинге получил дополнительные техники управления. Расширил свое восприятие горизонтов, построил план того, как буду это использовать в профессиональной сфере. В процессе тренинга пришло осознание того, что изменение — это хорошо. Нет одного подхода ко всем. Методики и техники данного тренинга позволят увеличить эффективность сотрудников в целом и каждого в частности. С "бездельниками" еще можем работать.          

Сергей Маловичко «МАЙДАН ПЛАЗА»

На тренинге получил все что ожидал и даже больше. Ценность для меня были техники, типы постановки задач, виды организаций, светофор. Хочу учится и тренироваться дальше. Данный курс это очень эффективный инструмент, который помогает достичь запланированного  результата.              

Константин Поповенко «ФОП Беглов»

На данном курсе получил техники, инструменты, знания про знания, чужой опыт, новые понимания.  Самое главное, что вынес с тренинга это: «Знаю меньше, чем знаю», «Ограничений действительно нет», «Делай и ошибайся», «Все люди – ок». Для руководителей тренинг важен тем, что делать мир лучше станет легче и помогать расти другим станет легче      .

Ирина Туровская «ТД Поляков »

Спасибо тренеру за доступность сложенного материала, закрепила изученное с помощью групповых занятий. На выходе осознала, что до этого мне мешало с меньшими усилиями выйти на результат. Для руководителей важно понимание, что к каждому сотруднику свой подход, мотивация для все должна быть разной. Что и когда надо делать, что бы сотрудники сами брали на себя ответственность. Я осознала, что мне настолько понравился тренинг, что я хочу продолжения. Это как дворники в автомобиле, и мы прочищаем обзор.

Алена Боженко «Арго»

На тренинге было много полезных методик по работе со своими компетенциями, по работе с подчинёнными в новом, более эффективном стиле, структуризация по группам сотрудников, которая помогает строить дальнейший план развития. В процессе обучения освоила методы, квалификация, новое мировоззрение, полученный новый взгляд на управление в целом. Есть возможность достигать профессиональных целей в команде разными комфортными методами без претензий с двух сторон. Данный курс учит более экологичному, более эффективному способу управления, который является более здоровым как для рабочего процесса, так и личности сотрудника.

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Яна Олентир

CEO компанії YouCoach, член ICF, Executive коуч АСС ICF, сертифікований за стандартами Міжнародної федерації коучингу ICF.

Спеціалізація в коучінгу: life-коучинг, коуч Сенсів та Щастя, кар'єрний коучинг.

Детальнее о тренере

Тетяна Ільєнко

Коуч ефективності, власник TradeMasterGroup, засновник Клубу Ефективних Коуч YOUCoach.

Пройшла понад 100 тренінгів, здобула освіту МВА, закінчила Інтегральну Школу Коучінга, International University of Business Coaching New York. Навчила сотні менеджерів, більше дюжини з як

Детальнее о тренере