• ТМ
  Здається склад з офісними приміщеннями в межах м. Київ

  Здається склад з офісними приміщеннями в межах м. Київ

  • 18 января 2022
  Знайти склад у межах столиці – задача із зірочкою, а знайти якісне складське приміщення класу «А» в межах Києва практично нереально. Уже кілька років в Україні спостерігається значний відкладений попит на оренду якісних складських приміщень. Згідно зі статистичними даними, вакантність у нашій країні коливається на рівні 2,6–2,9% і у 85% випадків попередні договори про оренду підписують ще на етапі будівництва. Таким чином, уже під час введення в експлуатацію складський комплекс практично весь зайнятий.
  подробнее
 • ТМ
  Комфортний офіс: яким він повинен бути?

  Комфортний офіс: яким він повинен бути?

  • 18 ноября 2021
  Завдання сучасного і правильно організованого офісного простору – не просто посадити людину за стіл перед комп'ютером, забезпечивши її роботою, а насамперед надати працівникам комфортне робоче місця, де вони продуктивно виконуватимуть свої функції та не втомлюватимуться від навколишньої атмосфери. Хоча комфорт – це поняття дуже розпливчасте, що може залежати від особистих вподобань, але є вимоги, які безпосередньо впливають на продуктивність праці і їх обов’язково необхідно враховувати.
  подробнее
 • ТМ
  Cushman & Wakefield: Ринок офісної нерухомості в третьому кварталі 2021 року

  Cushman & Wakefield: Ринок офісної нерухомості в третьому кварталі 2021 року

  • 17 ноября 2021
  У 2021 році третій квартал поспіль спостерігається покращення ділових очікувань, що в основному пов'язано зі збільшенням загального обсягу продажів виробленої продукції, зростанням інвестицій у будівельну галузь та позитивним прогнозом для подальшого зростання підприємств. Незважаючи на поширену думку щодо росту інфляції, керівники фінансових установ, опитані Національним банком України у 3 кварталі 2021 року, очікують на подальше зміцнення гривні.
  подробнее
 • Зачем нужно страховать свое жилье и как это сделать

  Зачем нужно страховать свое жилье и как это сделать

  • 25 октября 2021
  К сожалению, в нашей стране только развивается культура страхования. Не все люди понимают важность оформления полисов, защищающих их финансовое благосостояние во время болезни или при всевозможных происшествиях с недвижимостью. Некоторые рассчитывают, что с ними ничего не случится, забывая о том, что проблемы с жильем (пожары, кражи, затопления) повлекут за собой огромные расходы.
  подробнее
 • ТМ
  ТОП-10 переваг під час вибору офісу в сучасному світі

  ТОП-10 переваг під час вибору офісу в сучасному світі

  • 18 октября 2021
  На сьогодні дуже багато чинників впливає на вибір приміщення, у якому буде доцільно організувати робочий процес і зробити його комфортним для працівників. Правильно організований офіс сприятиме високій продуктивності бізнесу, виконанню бізнес-завдань і утриманню талантів, дасть змогу вести робочу комунікацію та адаптувати найбільш ефективні практики, що рухає бізнес до досягнення стратегічних цілей. Зрозуміло, що під час вибору робочого простору необхідно знайти найоптимальніші для Вас умови, щоб були враховані всі особливості і специфіка Вашого бізнесу з можливістю проводити переговори з клієнтами, місцем для складування товару й багато іншого. Але що в сучасних умовах є важливою перевагою під час вибору офісу в м. Києві, читайте далі.
  подробнее
 • ТМ
  Cushman & Wakefield: Ринок офісної нерухомості в першому півріччі 2021 року

  Cushman & Wakefield: Ринок офісної нерухомості в першому півріччі 2021 року

  • 11 октября 2021
  У першому кварталі 2021 року реальний ВВП знизився на (-2,2%). За попередніми оцінками Державної служби статистики України, у 2 кварталі 2021 року реальний ВВП збільшився на 5,4% у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року, хоча і скоротився на (-0,8%) у порівнянні з 1 кварталом 2021 року.
  подробнее
 • Что лучше: купить квартиру у застройщика или на вторичном рынке?

  Что лучше: купить квартиру у застройщика или на вторичном рынке?

  • 20 апреля 2021
  Прожив некоторое время на съемных квартирах, рано или поздно вы придете к решению, что нужно перестать месяц за месяцем тратить деньги на аренду и купить собственную квартиру. В этой статье мы рассмотрим плюсы и минусы покупки жилья у застройщика или на вторичном рынке. Вам лучше учесть эти факторы, прежде чем начинать поиск собственности.
  подробнее
 • Торговельна нерухомість м. Києва – розвиток всупереч

  Торговельна нерухомість м. Києва – розвиток всупереч

  • 19 февраля 2021
  COVID-19 став каталізатором трансформації ринку роздрібної торгівлі, яка почалася задовго до пандемії. Найпідготовленіші гравці змогли перебудувати свої бізнес-процеси таким чином, щоб відповідати запитам сучасного споживача. Які ж тенденції простежувались на ринку торговельної нерухомості м. Києва в таких умовах?
  подробнее
 • Оптимальна модель гібридного офісу: результати опитування «Екосистеми робочих місць майбутнього»

  Оптимальна модель гібридного офісу: результати опитування «Екосистеми робочих місць майбутнього»

  • 09 февраля 2021
  Результати дослідження, у якому взяли участь власники об’єктів нерухомості, які управляють активами на загальну суму близько 900 млрд дол. США, орендарі офісних будівель із загальним річним доходом у 574 млрд дол. США, а також директори з розвитку бізнесу компаній, які разом займають понад 35 млн кв. м офісних площ, свідчать, що відбудуться змінити в управлінні командою та організації офісного простору, зокрема респонденти планують застосовувати гібридний формат роботи.
  подробнее

Лучшие компании

 

Личности

Блоги