Портал топ-менеджерів оптової та роздрібної торгівлі

Тетяна Ільєнко

Коуч ефективності, власник TradeMasterGroup, засновник Клубу Ефективних Коуч YOUCoach.

Тетяна Ільєнко

Тетяна Ільєнко, коуч ефективності, власник TradeMasterGroup, засновник Клубу Ефективних Коучів YOUCoach.

Детальна інформація

Коуч керівників, сертифікований коуч ICF (Міжнародної Федерації Коучінга)
Власник TradeMasterGroup,
Засновник Клубу Ефективних Коучів YOUCoach,
Досвід в управлінні 15 років, з яких 11 – власним бізнесом.
Творець Щоденника Успіху Youcoach,
Автор програм для коучої "Організаційний Коучинг", "Coaching&Management",
Учениця Родоначальника Коучінга Тімоті Голві.
Спеціалізація: бізнес-процеси, цілепокладання, мотивація, кар'єрне зростання, створення власного бізнесу, управління персоналом, В2В продажу, лідерство.

У 26 років створила В2В Медіа-Групу TradeMasterGroup (www.trademaster.ua), яка сьогодні вона є одним із лідерів у своїй сфері:

Галузеві ЗМІ: Портал роздрібної та оптової торгівлі: www.TradeMaster.UA; Друковане видання: Спецвипуски "Логістика", "PrivateLabel", "Лідери Торгової Ліги", ін.
Business Events: Професійний організатор Всеукраїнських та міжнародних практичних конференцій для власників та топ-менеджерів торгових та виробничих компаній (понад 100 конференцій, понад 10 000 Учасників)
Business Awards: Ініціатор та організатор щорічних Національних В2В-Премій серед компаній роздрібної та оптової торгівлі (PrivateLabel, Made-in-Ukraine, Retail-in-Ukraine)
В2В Тренінговий центр: навчання для власників, топ- та лінійних менеджерів торгових та виробничих компаній (навчено понад 7000 учасників ринку)
B2B Professionals: послуги з реалізації В2В-маркетингових та PR-проектів, досліджень ринку для ключових партнерів.

Освіта: Вища педагогічна, МВА Бізнес-Школа КРОК, Інтегральна Школа Коучінга, Міжнародна програма підвищення кваліфікації в коучінгу «Ефективна Комунікація. Майстерність Коучінга», Nova Terra Coach Training & Corporate Development, Школа Тренерів, Школа Ефективного Керівника, ін.

Перезавантаження бізнесу 2022 – стабілізувати та примножити. Стратегічна сесія (10% ВІД ЗБОРУ ПЕРЕРАХОВУЄМО НА ДОПОМОГУ ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ВІЙНИ)

Як власникам / СЕО зробити перезавантаження бізнесу, команди в умовах кризи

Управління в стилі коучинг: Ефективний менеджмент керівника майбутнього.

Після проходження тренінгу ви дізнаєтесь про можливості коучингу для керівників, команди та компанії в цілому. Побачите вигоди застосування коучингу у бізнесі.