Портал топ-менеджеров оптовой и розничной торговли
Перейти в архив

Планування та Прогнозування. S&OP практика

Тренинг в форматах Ofline&Online По запиту Дмитро Сузий 16 годин

Практики управління товарними запасами

Тренінг-онлайн 23 - 24 Вересня Володимир Бондарєв 2 дні, с 09:30 до 18.00
Практики управління товарними запасами
Прогнозування, розрахунок цільових запасів та замовлень, оборотність, наднормативні закупівлі, стратегії УТЗ, системи автоматизованих замовлень, аналітика УТЗ.

ШКОЛА ПОСТАЧАЛЬНИКА В РІТЕЙЛ (ОНЛАЙН)

Онлайн-тренінг Початок 4 Жовтня Валерій Глубоченко Тривалість - 6 занять, по Вт, Чт, З 18-00 до 20-00.
ШКОЛА ПОСТАЧАЛЬНИКА В РІТЕЙЛ (ОНЛАЙН)
Курс, який заснован, як допомога виробникам для входження в мережи, та як підготовка менеджерів для проведення перемовин з мережами на PrivateLabel-2022

Детальный текст для показа в развороте в списке всех мероприятий

Школа логістів LogisticMaster 2.0
Курс включає повний цикл роботи логістики на підприємстві з урахуванням всіх можливих логістичних операцій, у вигляді збірного образу компаній. Розрахований на спеціалістів усіх рівнів.
19 набір. Курс для керівників з управління в стилі коучинг: Мегатренди 2030. Ефективний менеджмент керівника майбутнього.
Після проходження тренінгу ви дізнаєтесь про можливості коучингу для керівників, команди та компанії в цілому. Побачите вигоди застосування коучингу у бізнесі.
Математичні методи прогнозування рівня попиту та закупівель у компанії (10% ВІД ЗБОРУ ПЕРЕРАХОВУЄМО НА ДОПОМОГУ ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ВІЙНИ)
Програма допоможе ознайомитись та освоїти навички роботи з методами прогнозування, здатними зменшити неефективне використання оборотних засобів, оптимізувати частоту закупівель
Перезавантаження бізнесу 2022 – стабілізувати та примножити. Стратегічна сесія (10% ВІД ЗБОРУ ПЕРЕРАХОВУЄМО НА ДОПОМОГУ ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ВІЙНИ)
Як власникам / СЕО зробити перезавантаження бізнесу, команди в умовах кризи