Портал топ-менеджеров оптовой и розничной торговли
Перейти в архив
Практики управління товарними запасами  (10% ВІД ЗБОРУ ПЕРЕРАХОВУЄМО НА ДОПОМОГУ ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ВІЙНИ)
Прогнозування, розрахунок цільових запасів та замовлень, оборотність, наднормативні закупівлі, стратегії УТЗ, системи автоматизованих замовлень, аналітика УТЗ.
Школа логістів LogisticMaster 2.0
Курс включає повний цикл роботи логістики на підприємстві з урахуванням всіх можливих логістичних операцій, у вигляді збірного образу компаній. Розрахований на спеціалістів усіх рівнів.
Математичні методи прогнозування рівня попиту та закупівель у компанії (10% ВІД ЗБОРУ ПЕРЕРАХОВУЄМО НА ДОПОМОГУ ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ВІЙНИ)
Програма допоможе ознайомитись та освоїти навички роботи з методами прогнозування, здатними зменшити неефективне використання оборотних засобів, оптимізувати частоту закупівель
Мікро і інтернет мерчандайзинг та ефективне управління торговим простором (10% ВІД ЗБОРУ ПЕРЕРАХОВУЄМО НА ДОПОМОГУ ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ВІЙНИ)
Програма тренінгу для менеджерів середньої ланки, представників торгового відділу та відділу маркетингу, а також для власників магазинів
19 набір. Курс для керівників з управління в стилі коучинг: Мегатренди 2030. Ефективний менеджмент керівника майбутнього.
Після проходження тренінгу ви дізнаєтесь про можливості коучингу для керівників, команди та компанії в цілому. Побачите вигоди застосування коучингу у бізнесі.
Прикладний Трейд-маркетинг FMCG-компаній (10% ВІД ЗБОРУ ПЕРЕРАХОВУЄМО НА ДОПОМОГУ ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ВІЙНИ)
Тренінг для тих, кому варто завдання підвищити валовий прибуток компанії за рахунок трейд-маркетингових інструментів.
Перезавантаження бізнесу 2022 – стабілізувати та примножити. Стратегічна сесія (10% ВІД ЗБОРУ ПЕРЕРАХОВУЄМО НА ДОПОМОГУ ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ВІЙНИ)
Як власникам / СЕО зробити перезавантаження бізнесу, команди в умовах кризи