26 февраля 2021

Metro спільно Loop запускає багаторазове пакувальне рішення

Metro спільно  Loop запускає багаторазове пакувальне рішення
1238

Metro France почала колаборацію з ініціативою Loop щодо зменшення одноразового використання пластикової упаковки в магазинах, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Партнерство спирається на послугу повторного використання депозитів Loop, яка полягає в тому, що клієнт купує та використовує продукт, але упаковка належить виробнику.

Наразі 91% пластику, виробленого у світі, не переробляється, через що все більше клієнтів вимагають більш екологічного рішення для упаковки, ніж одноразовий пластик.

Loop була заснований компанією, що займається переробкою TerraCycle, з метою розробки кругової економічної системи, яка дозволяє покупцям купувати повсякденні предмети, такі як продукти харчування, в міцній багаторазовій упаковці та повертати її у численні збиральні центри Loop.

Протягом останніх трьох років у Франції випробовували Loop, і партнерство з Metro - це перший вихід стартапа на оптовий ринок.

Дослідження, проведене Європейською асоціацією виробників картону та картону Pro Carton, показало, що 77% клієнтів готові платити більше за екологічно чисті продукти.

Metro France сподівається, що їх партнерство з Loop зможе задовольнити цей попит.

Депозитна система Loop буде впроваджена у 10 магазинах Metro у Франції цієї осені й охопить приблизно 100 000 клієнтів.

Читайте також: Rewe прибере пластикові кришки з упаковки йогуртів

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги