Реклама на порталі TradeMaster.UA

trademaster.ua – інформаційно-аналітичний майданчик №1, на якому щодня зібрано свіжі та актуальні новини ринку торгівлі В2В України та близького зарубіжжя.

Ми готуємо для читачів свіжі новини, ексклюзивні статті та інтерв'ю від ТОП-керівників виробничих компаній та роздрібних мереж, актуальну аналітику різних категорій товарів.

Ви можете використати наш майданчик для привернення уваги до своєї компанії. За 14 років ми добре вивчили всі можливості просування на ринку В2В і з радістю поділимося досвідом і створимо оптимальний варіант для Вашої компанії.

Фахівці компанії підготують для Вас оптимальний медіа-план розміщення, зроблять цікаве інтерв'ю, внесуть всю інформацію про Вашу компанію, зроблять співпрацю з нами максимально зручною та результативною.

Співпрацюючи з нами Ви отримуєте можливість донести своїм потенційним клієнтам інформацію про свою компанію, розмістивши інформацію на порталі, в соціальних мережах та щотижневій новинній розсилці.

Business Events: Професійний організатор Всеукраїнських практичних конференцій для власників та топ-менеджерів торгових та виробничих компаній ( проведено вже понад 120 конференцій, понад 25 500 учасників);

Друковані видання: Спецвипуски PrivateLabel, Сучасні Рішення у Логістиці&Дистрибуції, Новинки.Просування Брендів FMCG.

Business Awards: Ініціатор та організатор щорічних Національних В2В-Премій серед компаній роздрібної та оптової торгівлі (PrivateLabel, Made-in-Ukraine, Retail-in-Ukraine);

В2В Тренінговий центр – навчання для власників, топ- та лінійних менеджерів торгових та виробничих компаній (навчено понад 11 000 учасників ринку);

B2B Professionals: Послуги з реалізації В2В-маркетингових та PR-проектів, досліджень ринку для ключових партнерів.

Основна аудиторія порталу:

30% - рітейлерів/роздрібні мережі;
30% – виробників;
20% - дистриб'юторів;
10% - компанії, які надають послуги для ринку В2В;
5 % – представники HoReCa;
3 % – СМІ
2- % - госсектор

 

 

 

тел: (067) 502-30-13-30