Логистика

 • ТМ
  Dropex: фулфилмент европейского качества

  Dropex: фулфилмент европейского качества

  • 10 сентября 2021
  С развитием e-commerce развивается и фулфилмент — 3PL операторы предлагают клиентам самые выгодные условия, а качество сервиса выходит на новый уровень. Сегодня мы расскажем о европейской фулфилмент компании Dropex и ее услугах.
  подробнее
 • ТМ
  Як спростити ведення бізнесу завдяки 3PL оператору: вантажні перевезення по Україні з Logistic Plus

  Як спростити ведення бізнесу завдяки 3PL оператору: вантажні перевезення по Україні з Logistic Plus

  • 08 сентября 2021
  3PL провайдер надає своїм клієнтам повний спектр послуг із логістики. Ви можете передати професіоналам як усю логістику на аутсорсинг, так і якісь окремі процеси з метою економії фінансів та часу. Адже транспортна і складська логістика передбачає постійні вкладення, затрати на утримування та обслуговування автопарку незалежно від об’ємів і сезонних навантажень. Компанія Logistic Plus – це 3PL провайдер, який візьме на себе організацію і здійснення повного комплексу робіт, необхідних для просування товарів по ланцюжках поставок. Logistic Plus на ринку більше 13 років і здійснює транспортно-логістичні послуги в Україні та світі.
  подробнее
 • ТМ
  Як організувати офіс і склад для інтернет-магазину?

  Як організувати офіс і склад для інтернет-магазину?

  • 07 сентября 2021
  З кожним днем інтернет-магазини завойовують дедалі більшу популярність у покупців. Якщо раніше багато хто побоювався робити покупки через інтернет, то сьогодні після карантинів багато людей оцінили переваги онлайн-шопінгу, що полягають в економії часу й часто грошей. І це підтверджує стабільне зростання частки електронної торгівлі. Інтернет магазин – це також суцільна економія коштів і для його власника. Саме завдяки відсутності торгової площі невеликий бізнес може існувати й розвиватися швидше, ніж оффлайн конкуренти. Але зростання бізнесу неможливе без найманого персоналу, оренди офісу та складу. Нижче ви дізнаєтеся, як вибрати та орендувати приміщення для інтернет-магазину й не допустити поширених помилок.
  подробнее
 • ТМ
  Перевезення проєктних вантажів разом з AHLERS

  Перевезення проєктних вантажів разом з AHLERS

  • 31 августа 2021
  Логістична компанія Ahlers вже більше 100 років забезпечує надійну і швидку доставку різноманітних вантажів, серед яких особливе місце займають цінні відправлення та товари, які найчастіше потерпають від пограбувань у дорозі. Сучасні засоби безперебійного моніторингу та інноваційні схеми захисту відправлень забезпечили компанії репутацію висококласного та відповідального партнера. Але перелік послуг, які сьогодні надає логістичний оператор, охоплює значно більший спектр пропозицій, і однією з них є перевезення проектних вантажів. Про те, як організована робота компанії в даному напрямку і як вона відповідає на сучасні виклики логістичного ринку розказує Йерун Де Рік, директор бізнес-юніта «Логістика проектних вантажів» компанії Ahlers.
  подробнее
 • ТМ
  Складні часи ринку дерев’яних палет: тенденції та перспективи

  Складні часи ринку дерев’яних палет: тенденції та перспективи

  • 20 августа 2021
  За статистикою на сьогодні в усьому світі використовується близько 5 мільярдів транспортувальних піддонів, близько 90% з яких становлять дерев'яні палети. З жовтня 2020 року на ринку дерев'яних палет відзначається серйозний дефіцит деревини. Відповідно це зумовило зростання цін на пиломатеріали й така тенденція зберігається без змін і в 2021 році. Дефіцит деревини є як в країні, так і на зовнішніх ринках. Які ж причини, тенденції та перспективи є на сьогодні, редакція вирішила дізнатись в Олександра Желобкова, директора ТОВ «Палетний двір» – лідера національного ринку.
  подробнее
 • ТМ
  Автоматизація складу WMS

  Автоматизація складу WMS

  • 20 июля 2021
  На складах, де необхідно забезпечити максимальну точність, тільки високо автоматизовані складські системи та роботи можуть забезпечити швидке й точне виконання завдань. На Заході вже встигли оцінити всі вигоди від використання новітніх технологій у складських комплексах, на національному ринку поки що спостерігається відставання в процесі автоматизації складів, хоча уже перші кроки із впровадження автоматизованого обладнання на складах уже є. Редакція вирішила дізнатись у бізнес консультанта IT консалтингової компанії U & Sluno Олексія Салтикова про переваги й недоліки, а також про особливості автоматизації складу WMS.
  подробнее
 • Доставка грузов из Китая

  Доставка грузов из Китая

  • 14 июля 2021
  Китай является одним из самых крупных мировых экспортеров. Отлаженные экономические связи со многими странами мира позволяют Поднебесной наращивать темпы развития экономики и производства из года в год
  подробнее
 • ТМ
  Міжнародні автоперевезення: особливості й відповідальність

  Міжнародні автоперевезення: особливості й відповідальність

  • 09 июля 2021
  Міжнародні вантажні перевезення вкрай важливі для українських компаній, що здійснюють експортну та імпортну діяльність. Тому до вибору виконавця замовлення необхідно підходити відповідально. Найбільшу свободу планування маршруту в поєднанні зі швидкістю і надійністю дають автомобільні перевезення. Але міжнародні автоперевезення вантажів є досить складним процесом, а завдяки зверненню до досвідчених фахівців вони здійснюються за оптимальним маршрутом без нераціональних витрат грошей і часу.
  подробнее
 • ТМ
  Роботизація складу: майбутнє за прогресивними технологіями

  Роботизація складу: майбутнє за прогресивними технологіями

  • 01 июля 2021
  Конкуренція серед логістичних компаній постійно зростає та й значне збільшення частки e-commerce сприяє появі нових логістичних операторів, тому кожному гравцю логістичного ринку необхідно зберігати конкурентоспроможність і пропонувати клієнтам більш досконалий і модернізований сервіс. Саме у цьому матеріалі ви дізнаєтесь про автономні транспортні засоби від IT консалтингової компанії U&Sluno, які дають змогу автоматизувати основні завдання, пов'язані з рухом товарів на складах.
  подробнее