31 травня 2023

Компанія Maersk заснувала інноваційний центр постачання

Компанія Maersk заснувала інноваційний центр постачання
1228

Представники AP Moller-Maersk заявили про відкриття нового інноваційного центру, завданням якого стане розвиток технологій для забезпечення ланцюгів постачання.  Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Інноваційний центр Maersk, розташований у Джерсі-Сіті (США). За словами експертів, він допоможе створити «структурований підхід до розробки потоку нових інноваційних ідей і методи прискорення їх запровадження».

В компанії Maersk уже є досвід інноваційних розробок. Наприклад, раніше були презентовані пілотні рішення для автоматизації складів з використанням обладнання BionicHIVE , Boston Dynamics і Verity. Але тепер плани Maersk стали більш амбітними. Компанія намагається зайняти відповідну нішу на ринку постачальників інноваційних технологій для логістики, відзначають експерти.

«Кожна компанія орієнтується в макроекономічному середовищі, шукаючи нові способи забезпечити стійкість своїх ланцюгів постачання», – наголошує Нарін Фол, президент Maersk у Північній Америці. Кінцевою метою називають можливість «забезпечити інтелектуальну систему бізнес-рішень, щоб зробити їхні ланцюжки постачання більш гнучкими, більш чутливими до коливань ринку та більш конкурентоспроможними».

Інноваційний центр з’єднує Maersk з екосистемою клієнтів, стартапів та академічних програм. Команда у першу чергу зосереджуватиметься на техніці, яка поліпшує прозорість і сталість ланцюжка постачання, а також на рішеннях, які можуть прискорити транспортування середньої милі або краще оптимізувати розподіл.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також

Кращі компанії

Особи

Блоги