21 червня 2024

YouTube анулює Premium-підписки, куплені з використанням підроблених місць

YouTube анулює Premium-підписки, куплені з використанням підроблених місць
331

YouTube скасував підписку Premium користувачам, які підключали VPN для придбання її в країні, де вона коштує дешевше. Останнім часом про відключення повідомили кілька людей, які скористалися в такий спосіб заощадити, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на The Verge.

Дії користувачів полягали у використанні VPN для зміни розташування на країну, де YouTube Premium пропонується за нижчою ціною. Так, якщо в США вона коштує $13,99 на місяць у США, то в Аргентині лише 1,05$.

Представник YouTube Пол Пеннінгтон розповів виданню, що компанія має системи, що дозволяють визначати місцезнаходження своїх користувачів.

"У випадках, коли країна реєстрації не збігається з місцем розташування користувача, ми просимо оновити платіжну інформацію відповідно до поточної країни проживання", - зазначив він, не відповівши на питання про анулювання підписки.

З минулого року YouTube почав боротися із блокувальниками реклами. Відмовитися від перегляду оголошень у сервісі можна лише передплатникам YouTube Premium.

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.uaЕксклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також