Meest Пошта і Shop-Express розширюють можливості українських підприємців

Meest Пошта і Shop-Express розширюють можливості українських підприємців

24 червня 2024

Функціональні можливості інтеграції Meest з інтернет-магазинами на платформі Shop-Express суттєво спрощують процес оформлення та доставки замовлень, заощаджуючи час підприємців. Крім того, завдяки модулю Meest Пошта клієнти магазинів можуть зручно вибирати найближче відділення доставки та отримувати замовлені товари безкоштовно.

 

Як наголошує Meest Пошта, партнерство з платформою полегшить певні бізнес-процеси для українських підприємців та покращить досвід покупців. Мета інтеграції: автоматизувати процеси управління доставками в умовах дефіциту кадрів та створити більш сприятливі умови для розвитку бізнесу в Україні.

 

Після інтеграції модуля адміністратор інтернет-магазину може швидко формувати і друкувати ТТН в один клік. Для відстеження посилок не потрібно заходити в кабінет Meest — статус доставки автоматично оновлюється в адмін-панелі інтернет-магазину.

 

З нагоди партнерства Meest Пошта надає акційну пропозицію новим інтернет-магазинам Shop-Express: відкрившись на платформі та підключивши інтеграцію, ви зможете безкоштовно доставляти замовлення вагою до 2 кг з відділення до відділення Meest по Україні. Акція діє до 31.08.24.

 

Детальніше про інтеграцію та інструкцію з підключення ви знайдете тут.

 

Shop-Express — українська платформа для створення брендових інтернет-магазинів, на якій підприємства можуть відкрити інтернет-магазини без програмування і без шаблонів, зі вже вбудованими інтеграціями для продажів, просування, сервісами прийому оплат, доставки, автоматизації бізнесу і експорту.

 

Meest Пошта — відомий поштово-логістичний оператор з широкою мережею власних та партнерських відділень. Meest доставляє товари не тільки по Україні, але й у понад 70 країн світу.


Весь списокНаступна


Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*