Новини компаній


Як увімкнути вібрацію на iPhone? Як увімкнути вібрацію на iPhone?

Чи траплялися у вас ситуації, коли ви присутні на конференції чи в інших місцях, де потрібно бути у "тихому" режимі? Гадаємо, що так. Часто у кожного з нас могли траплятися ситуації, коли в тиші у нас звучить сповіщення чи телефонний дзвінок. Розберімося, як увімкнути вібрацію на iPhone.

детально
16 июлЯ 2024
 
UTM SE: нове життя для старих програм на вашому Apple UTM SE: нове життя для старих програм на вашому Apple

Уявіть, що ви можете грати в улюблену стару гру на сучасному смартфоні або використовувати Windows на своєму Mac. Це все можливо завдяки емуляції! 

Емуляція - це коли програма або пристрій "прикидається" іншою системою, дозволяючи вам запускати програми та операційні системи, розроблені для однієї платформи, на іншій.

детально
15 июлЯ 2024
 
Samsung Galaxy Ring: розумний перстень за 400$ Samsung Galaxy Ring: розумний перстень за 400$

Розмови про розумні персні, як у компанії Apple, так і у Samsung точаться давно. І нарешті 10 липня на заході Galaxy Unpacked 2024 ми побачили Samsung Galaxy Ring. Що вмітиме ця каблучка, чому самсунг знову попереду Apple та скільки коштуватиме цей диво-винахід. Про все це ми розповіли у цьому матеріалі.

детально
15 июлЯ 2024
 
Як знайти приховану камеру Як знайти приховану камеру

Якщо ви коли-небудь відчуєте, що за вами можуть стежити через приховану камеру, перетворіть свій телефон на детективний інструмент. Ваш смартфон може врятувати Вас від багатьох неприємностей

детально
15 июлЯ 2024
 
Какой клей лучше всего выбрать для кромки? Какой клей лучше всего выбрать для кромки?

Клей для кромки мебели – специальный клей, предназначенный для приклеивания кромки из различных материалов (ПВХ, АБС, меламин и т.д.) к торцам мебельных деталей. Основное назначение - создание прочного и надежного соединения между кромкой и деталью, защита торцов от сколов, царапин и других повреждений, придание мебели более эстетичного вида.

детально
11 июлЯ 2024
 
eSIM: революція в мобільному зв eSIM: революція в мобільному зв'язку

У сучасному світі технології розвиваються з неймовірною швидкістю, пропонуючи користувачам нові та вдосконалені способи взаємодії з гаджетами. Однією з таких інновацій стала eSIM (embedded SIM), яка швидко здобуває популярність серед користувачів мобільних пристроїв.

детально
08 июлЯ 2024
 
Что нужно знать начинающему водителю про полис ОСАГО Что нужно знать начинающему водителю про полис ОСАГО

Несмотря на то, что автостраховка ОСАГО занимает лидирующие позиции среди всех страховых продуктов, даже у водителей с опытом возникают вопросы о нюансах такого договора. Еще сложнее начинающим водителям — им приходится обращать внимание на много различных деталей, связанных с эксплуатацией автомобиля. Поэтому они часто забывают про обязательную страховку. А это делать нельзя. В данной статье мы бы хотели обратить внимание людей, недавно севших за руль, на некоторые важные моменты ОСАГО.

детально
08 июлЯ 2024
 
7 разделов, которые должны быть в публичном договоре оферты каждого интернет-магазина одежды 7 разделов, которые должны быть в публичном договоре оферты каждого интернет-магазина одежды

Когда покупатели заказывают одежду в интернет-магазинах, они ожидают прозрачности, быстроты и точности. Договор публичной оферты помогает оправдать ожидания, отвечает на типичные вопросы покупателей, делает процесс взаимодействия предсказуемым и снижает риск спорных ситуаций и конфликтов.

детально
04 июлЯ 2024
 
Виробництво косметики під час війни: кейс ПроКейр Виробництво косметики під час війни: кейс ПроКейр

Про створення українського виробництва косметики та роботу під час війни ми поговорили з СEO компанії PROCARE - Олександром Каганом.

ProCare — це мультибрендова компанія, у нашому портфелі на сьогодні 6 брендів, а також R&D центр, у якому розробляємо косметику private label. Ми дійшли такої стратегії, розуміючи ринок, а також враховуючи особливості його роботи, і не помилилися. Зараз кожен із наших брендів має свої канали продажів, десь вони перетинаються, але кожен зі своїм вектором розвитку.

детально
03 июлЯ 2024