Новости компаний


Зачем изучать фронтенд разработку, если вы не собираетесь уходить в ИТ? Зачем изучать фронтенд разработку, если вы не собираетесь уходить в ИТ?

Нужно ли знать HTML и CSS? Если вы заинтересованы в разработке веб-сайтов, ответ — однозначно да! Фронтенд является одним из краеугольных камней веб-разработки. По сути, это код, который определяет, где находятся все элементы веб-сайта и как они отображаются для пользователя.

подробно
30 сентЯбрЯ 2022
 
3 бренда с идеальными мужскими худи 3 бренда с идеальными мужскими худи

Худи — вещь, которая есть практически в каждом гардеробе. История одежды довольно заурядная: изначально кофту использовали между соревнованиями спортсмены, чтобы не замерзнуть и не дать телу слишком остыть. После, в 90-е годы, такую одежду за счет капюшона стала удобно использовать хулиганам — они удачно скрывали лицо. Сегодня худи — это удобная вещь, которая комбинируется с разными стилями и не дает вам замерзнуть. Купить актуальные вещи можно на intertop.ua.

 

подробно
29 сентЯбрЯ 2022
 
Що таке GPS-трекер і для чого він потрібний? Що таке GPS-трекер і для чого він потрібний?

GPS-трекер - це спеціальний пристрій, призначений для прийому та передачі даних, який застосовується для моніторингу положення автомобіля. 

подробно
28 сентЯбрЯ 2022
 
Kivi представила на выставке в Берлине впечатляющие новые смарт-телевизоры Kivi представила на выставке в Берлине впечатляющие новые смарт-телевизоры

Украинский разработчик и производитель телевизоров Kivi впервые представил новую продуктовую линейку смарт-телевизоров среднего сегмента на выставке IFA Berlin 2022.

подробно
28 сентЯбрЯ 2022
 
Реставрація зубів – які варіанти? Реставрація зубів – які варіанти?

Не соромитися посміхатися часом заважають сколи, щербинки, неідеальна форма та колір зубів. Допомогти виправити дефекти та повернути красу зубному ряду, а в деяких випадках придбати її вперше допомагає послуга реставрації зубів від Стоматологія Позняки.

подробно
27 сентЯбрЯ 2022
 
Зустрічайте ювелірний бренд LOVE YOU  в ТРЦ Respublika Park Зустрічайте ювелірний бренд LOVE YOU в ТРЦ Respublika Park

 

подробно
27 сентЯбрЯ 2022
 
Як подолати зубний біль? Гайд по ефективним знеболюючим Як подолати зубний біль? Гайд по ефективним знеболюючим

Щоб подолати зубний біль (денталгію) зазвичай використовують саме таблетки, адже ці знеболюючі препарати найбільш прості у використанні. На сторінці https://apteka911.ua/shop/lekarstvennyie-preparatyi/ot_zubnoy_boli можна отримати повну та актуальну інформацію стосовно таких ліків, також сервіс Аптека 9-1-1 дозволяє забронювати онлайн вибраний препарат у партнерській аптеці. 

подробно
26 сентЯбрЯ 2022
 
ЯКЩО НЕОБХІДНО «ТРИМАТИ РУКУ НА ПУЛЬСІ» ЯКЩО НЕОБХІДНО «ТРИМАТИ РУКУ НА ПУЛЬСІ»

Для зручності роботи в системі AutoBI ми розробили мобільний застосунок який допомогає контролювати бізнес-процеси за допомогою Вашого смартфону. Більше не яких хвилювань, тепер необхідна інформація завжди у Вас під рукою!

подробно
09 сентЯбрЯ 2022
 
Чергове оновлення системи AutoBI у серпні. Чергове оновлення системи AutoBI у серпні.

Фахівці AutoBI безперервно працють для вдосконалення функцій системи, тому що ми прагнемо зробити найкращий програмний продукт для наших улюблених клієнтів!

подробно
31 августа 2022