Товары и Услуги компаний


Динаміка зміни ставок авіа фрахту за період серпень - вересень 2021 р. Динаміка зміни ставок авіа фрахту за період серпень - вересень 2021 р.

Стартував високий сезон в авіаперевезеннях. Загальний вантажопотік авіатранспортом у вересні виріс на 207% в порівнянні з серпнем 2021 р.

подробно
21 сентЯбрЯ 2021
 
Вступ до EBA – важливий крок для нашої компанії. Вступ до EBA – важливий крок для нашої компанії.

В червні 2021 року компанія Навіс Груп приєдналась до спільноти лідерів різних галузей бізнесу – Європейської Бізнес Асоціації (EBA). 

подробно
21 сентЯбрЯ 2021
 
Як своєчасно спланувати відвантаження та забезпечити безперебійність ланцюга постачань в нинішній час? Як своєчасно спланувати відвантаження та забезпечити безперебійність ланцюга постачань в нинішній час?

В кінці 2020 року весь світ спостерігав ажіотаж, який виник через дефіцит контейнерів і, відповідно, наддинамічну зміну вартості морських перевезень, збільшення термінів доставки. Експедиторські компанії намагалися задіяти всі можливі потужності, тому що значна частина клієнтів «включала режим очікування» через надвисокі ставки. А якщо потрібно доставити вантаж на «зараз»?

подробно
21 сентЯбрЯ 2021
 
КОМПАНІЯ «ВОВА-ХОРЕКА» ЗДІЙСНЮЄ РЕГІОНАЛЬНУ ЕКСПАНСІЮ ТА ЗБІЛЬШУЄ АВТОПАРК КОМПАНІЯ «ВОВА-ХОРЕКА» ЗДІЙСНЮЄ РЕГІОНАЛЬНУ ЕКСПАНСІЮ ТА ЗБІЛЬШУЄ АВТОПАРК

Сервісний оператор з доставки професійних продуктів в готельно-ресторанному сегменті «ВОВА-ХОРЕКА» заявив про відкриття власних розподільчих центрів в трьох регіонах України.  Для забезпечення нового напрямку розвитку та підвищення рівня сервісу в цілому Компанія вже збільшила свій автопарк на 30% новими двокамерними автомобілями з режимами freez та freshмарки «Mercedes».

 

подробно
13 сентЯбрЯ 2021
 
Кредит онлайн без звонка: когда могут отказать в выдаче займа? Кредит онлайн без звонка: когда могут отказать в выдаче займа?

Если срочно потребовались деньги на лечение, учебу или покрытие незапланированных расходов, кредит онлайн поможет решить эту проблему. Микрозайм можно оформить в режиме онлайн. 

подробно
09 сентЯбрЯ 2021
 
Лучший кофе для миллионов людей Лучший кофе для миллионов людей

Миллионы людей

Начните свой день с чашечки ароматного эспрессо или американо. Кто-то пьет его с молоком или сливками, другие предпочитают с сахаром, лимоном и даже с солью. Уже многие люди не представляют свой день без вкусного кофе.

подробно
06 сентЯбрЯ 2021
 
3 причины купить мультиварку прямо сейчас 3 причины купить мультиварку прямо сейчас

В народе мультиварку называют кастрюлей для ленивых: все, что требуется от человека – засыпать в чашу устройства подготовленные ингредиенты. Дальше еда готовится в автоматическом режиме.

подробно
06 сентЯбрЯ 2021
 
Морський сезон: як пройшов ювелірний бранч від SOVA Морський сезон: як пройшов ювелірний бранч від SOVA

25 серпня відбувся ювелірний бранч від SOVA в Одесі зі стилістом Марі Александровою.

 

подробно
02 сентЯбрЯ 2021
 
Поповнення колекції SOVA “Знаки уваги”: зберігаючи найкращі моменти твого літа Поповнення колекції SOVA “Знаки уваги”: зберігаючи найкращі моменти твого літа
подробно
02 сентЯбрЯ 2021