01 серпня 2023

«Хорсай» презентує в Україні ручні інструменти одного з найбільших виробників у світі Water Tools

«Хорсай» презентує в Україні ручні інструменти одного з найбільших виробників у світі Water Tools

4996

Компанія «HORSAY» LLC. на ринку України є представником однієї з найбільших експортних компаній ручного інструменту на території Китаю – «Hangzhou Water Import and Export» Co. Ltd, що входить до однієї з найбільших Груп компаній на світовому ринку ручних інструментів «Water Tools». 

Компанія «Хорсай» була створена на початку 2019 року. За цей час колективом була виконана колосальна робота — від представлення нової торгової марки до виходу на ринки теренів Заходу України.

Компанія є виробником, імпортером та гуртовим продавцем ручних інструментів під власною торговою маркою HorsAY Hard.

Для забезпечення асортименту продукції «Хорсай» співпрацює більше ніж з 340 великими заводами на території Китаю.

Компанія постійно працює над збільшенням асортименту. З кожним новим контейнером завозяться нові позиції товарів. Для того, щоб вводити нові позиції товарів, команда «Хорсай» постійно моніторить світовий ринок та ринок України, відвідує виставки товаровиробників інструментів і вибирає все найкраще, що можна представити споживачеві. Для захисту від підробок, «Хорсай» патентує деякі товарні позиції, які більше ніхто в Україні не пропонує.

Гасло компанії — «ЯКІСТЬ І НАДІЙНІСТЬ». Для забезпечення якості в Китаї створено відділ «Хорсай», який працює на постійній основі, та моніторить якість виготовляємої продукції на всіх етапах виробництва і до завантаження в контейнер та на борт судна.

У швидкому та безперебійному постачанні товарів компанії допомагають давні та надійні партнери — логісти, вони також забезпечують швидке та якісне митне оформлення товарів. Наприклад на найперший день повномасштабного вторгнення РФ — 24 лютого 2022 року — був запланований захід судна з контейнером «Хорсай» до порту Одеси. Почалася війна і логісти швидко змогли перенаправити судно до Румунії. Було розроблено новий шлях для контейнера і компанія отримала його неушкодженим. У подальшому логісти налагодили новий маршрут через порт Польщі, яким зараз успішно користуються в компанії. Хоча цей шлях і дорожчий, ніж через Одесу, в умовах війни він є найоптимальнішим. У «Хорсай» обіцяють, що після перемоги повернуться до роботи через український порт.

Наразі «Хорсай» здійснює торговельну діяльність в західному регіоні України: Волинській, Житомирській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Хмельницькій областях, а також в невеликих обсягах в інших областях України. Клієнтами компанії є різної величини магазини, які спеціалізуються на торгівлі інструментами. «Хорсай» співпрацює і з низкою торгових мережам. Надійними партнерами постачальника є дистриб'ютори продукції.

У «Хорсай» завжди відкриті до співпраці, постійні клієнти мають привабливі та лояльні умови роботи: систему знижок в оплаті, різні акції, виходячи з запитів клієнтів, надання товару під реалізацію, доставку замовлення власним автотранспортом з власного складу компанії в будь-який населений пункт України до дверей магазину чи торгової точки, надання торгового обладнання, а також допомога в розміщенні продукції в торгових залах.

Політика «Хорсай» — індивідуальний підхід до кожного окремого клієнта, вивчення та впровадження в життя їхніх запитів та побажань, також у компанії роблять акцент на чіткій і прозорій роботі з документацією. Клієнти мають можливість змінювати структуру свого асортименту в залежності від кон’юктури ринку. Фахівців «Хорсай» допоможуть партнерам вкласти кошти тільки в популярний у регіоні товар.

У планах «Хорсай» на майбутнє — знайти надійних партнерів-дистриб'юторів в усіх регіонах України, з якими можна працювати на повній довірі — це найголовніше вбізнесі.

Всім, хто цінує якість та надійність, компанія «Хорсай» пропонує надійне, чесне та довговічне партнерство!

Компанія «Хорсай»

Рівненська обл., м. Дубно,

вул. М.Лисенка, буд.11, оф.3

тел.: +38 093 39 47 089; +38 066 26 89 570

е-mail: sy65@ukr.net

https://horsay.com.ua/

https://www.instagram.com/horsay.ua/

 

 
 

 

TradeMaster в соціальних мережах

 

З приводу розміщення новин пишіть на press@trademaster.com.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від спаму

Повідомлення*