О компании "ЄвроШугарТрейд"

Компанія «Євро Шугар Трейд» представляє продукцію різних торгових марок

Торгові марки: ТМ "КАЗАН-ОК", ТМ "ПОКРОВЧАНКА" (Новопокровский комбінат хлібопродуктів), ТМ "РОМА" (Первомайський комбінат хлібопродуктів), ТМ "КАРАТ"(Чугуєвський комбінат хлібопродуктів), ТМ "ДИКАНСЬКЕ"(Диканське борошно), ТМ АРТЕМСІЛЬ  і  т.і.
Переваги продукції: Вся продукція є високоякісною, впізнаваною широким колом споживачів і потрібною серед найвимогливіших покупців!
Будь яка кількість: Пропонуємо крупний опт(промислові партії), середній та дрібний опт.

Компанія пропонує послуги відповідального зберігання товару будь-якого призначення. Складські приміщення знаходяться на території Харківщини. Компанія може надавати послуги завантаження та розвантаження товару, пакування належним чином відповідно до типу товару. Проводити комплектацію та маркування товару, контроль термінів придатності товару. Виконуємо зберігання товарів загального та спеціалізованого призначення. Наші складські приміщення обладнані відео спостереженням та системою пожежної безпеки. Складські приміщення знаходяться під цілодобовою охороною. Наш клієнт гарантовано отримає професійне та якісне обслуговування, індивідуальний підхід, надійне зберігання!

Упакування

Надаємо послуги по упаковці продовольчої групи товарів в сучасну якісну тару. Можемо не тільки зберігати товар, а й виконати упаковку в мішки різної місткості, а також упаковку в поліетиленові пакети місткістю 1 кг. Для кафе та інших закладів можливо упаковка в стіки по 5 грам. Звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені в якісному зберіганні Ваших товарів і в оперативному відвантаженні необхідної кількості відповідно до Ваших потреб.
http://kazanok.com.ua/ Все компании "Дистрибутори України"