Про компанію LCC Gala Foods

Компанія «Гала Фудз» - лідер на ринку фасування бакалійної продукції в Україні. Працюючи з 2015 року ми заробили довіру таких мережевих гігантів торгівлі, як: Сільпо, METRO C&C, Ашан, Велика Кишеня та ін., які довірили нам випускати власну продукцію (Private Label). Компанія, завдяки наполегливій праці, досягла верхніх сходинок у якості основного імпортера рисових культур на територію України. З кожним роком ми розширюємо свою сировинну базу задля того, щоб задовольнити потреби наших споживачів.

Місія та цінності

Місія компанії закладається у тому, щоб сприяти розвитку культури здорового та смачного харчування на території України. Досягнення цієї мети – основний пріоритет «ГАЛА ФУДЗ», саме тому ми пропонуємо споживачам високоякісну, безпечну та корисну для здоров’я продукцію. Ми хочемо залишити свій вклад у вихованні майбутнього здорового покоління. Для нас важливо, щоб наші клієнти робили усвідомлений вибір якісних продуктів та підвищували рівень свого життя завдяки корисному та смачному харчуванню. Здорове майбутнє – щасливе майбутнє!

Історія компанії невід’ємно пов’язана з людиною, яка ії заснувала. Ця людина, яка об'єднала в собі українську привітність, індійську мудрість і європейський підхід створення бізнесу, кожного дня надихає свою команду бути кращими.

Рам Данге - засновник компанії «ГАЛА ФУДЗ». Виходець з Індії, який приїхав в Україну вчитися в Національний авіаційний університет. Ще будучи студентом, Рам провів свою першу бізнес-угоду, і це створило вектор його подальшої діяльності у бізнесі. Як до заснування в 2015 році компанії «ГАЛА ФУДЗ» так і сьогодні, Рам Данге займається імпортом, а саме постачанням джутової сировини з Індії в Україну, а також доставкою поліпропіленових мішків для цукрової промисловості.

В круп’яному напрямку на початку своєї діяльності, він імпортував тільки рис і бобові, а вже пізніше почав займатися експортом гороху, сої, пшениці і льону та багато іншого.
Будучи студентом, Рам познайомився зі своєю майбутньою дружиною, Галиною. Саме завдяки їй, він відчув внутрішній зв'язок з Україною і вирішив будувати своє майбутнє тут, разом з нею.

Створення Galafoods

В 2015-му році була створена компанія «ГАЛА ФУДЗ», названа на честь його коханої, яка також є вірним помічником і бізнес-партнером. Одночасно з відкриттям купуються торгові марки: народна «Такі справи» і преміальна «PERE», виробнику яких Рам довгий час поставляв крупи.
Також Рам Данге придбає завод, який виробляв торгову марку «ART FOODS» (заснована в 2007 році) і швидко впорядковує його роботу. В одночас з цим, також була куплена ТМ «Крупа Крупа» та інші.
В 2017 році продукція «ART FOODS» впевнено посіла перше місце в незалежній телевізійній програмі «Знак якості», що підтверджує бездоганність виконаної роботи.
У 2018 році - проведено ребрендинг ТМ PERE і ТМ АФ, створено сучасний дизайн.
В 2020 році - відбувся ребрендинг ТМ «Такі справи».
На сьогоднішній день компанія продовжує впевнено дивитись в майбутнє, творити і задовольняти попит споживача різних потреб своїми інноваціями.

Компанія дотримується власного принципу роботи - “з лану достолу”. Задля того підприємство працює за системою НАССР, що дає змогу контролювати якість продукції на всіх етапах виробництва: від постачання сировини до розміщення продукту на прилавках. За цей процес відповідає служба контролю якості та інтегрована система управління безпечністю харчових продуктів FSSC 22000. Це дозволяє випускати смачну та якісну продукцію, яка відповідає усім національним та міжнародним стандартам.

Підприємство має сертифіковану лабораторію, в якій проводяться регулярні перевірки та контроль якості продукції. Використовується виключно сучасне обладнання, що дає змогу надавати точні та детальні результати аналізів у найкоротші терміни. Додатково забезпечується контроль якості на всіх етапах закупівлі сировини. Необхідно, щоб продукція відповідала всім національним та міжнародним стандартам, адже від цього залежить якість кінцевого продукту. Завдяки цьому ми маємо змогу надати нашим споживачам чисті, безпечні та смачні продукти.

Компанія звертає багато уваги не лише на виробничі моменти, але й слідкує за зберіганням вже готової продукції. Склади обладнані сучасними системами, які дозволяють контролювати допустимий рівень вологості, регулювати температурні режими. Це дає можливість створити оптимальні умови для зберігання продукції. Все обладнання відповідає міжнародним та національним стандартам якості. Завдяки цьому продукція поставляється до споживачів свіжою та непошкодженою.

З 2015 року компанія “Гала Фудз” встигла назбирати багато відзнак та сертифікатів якості, які підтверджують високий рівень нашої продукції. З кожним роком ми прагнемо лише покращувати результати задля того, щоб якість кінцевого продукту ставала тільки кращою. За цей процес відповідає служба контролю якості та система управління безпечністю х.п. Впроваджені вимоги стандартів якості та безпечності харчових продуктів, згідно вимог схеми сертифікації FSSC 22000.Це дозволяє нам випускати смачну та якісну продукцію, яка відповідає усім національним та міжнародним стандартам.

«ГАЛА ФУДЗ» завжди відкрита до співпраці із новими компаніями. Співробітництво з нами - це крок до успіху та збільшення вашого прибутку. Наші виробничі лінії обладнані усім необхідним для того, щоб забезпечити першокласне фасування бакалійної продукції. Завдяки багаторічному досвіду, компанія “Гала Фудз” має змогу співпрацювати та розповсюджувати виготовлену продукцію серед національних та міжнародних ритейлерів. Наразі дистриб’юторська мережа охоплює всю територію України. Важливим моментом для компанії являється налагодження партнерських відносин із нашими клієнтами. Задля цього ми враховуємо всі побажання, після чого менеджери формують унікальну торгову пропозицію, яка задовольняє клієнта.

Компанія «ГАЛА ФУДЗ» налагодила довгострокове співробітництво та постачання готової продукції майже в усі національні мережі українського ринку. Саме там ви можете придбати готові продукти. Із більшістю мереж «ГАЛА ФУДЗ» співпрацює з моменту заснування, що свідчить про незмінну якість виготовляємої продукції. Завдяки активній маркетинговій позиції постійно зростають об’ємі продажів.

«ГАЛА ФУДЗ» - якісний виробник та надійний експортер бакалійної продукції в Україні. Протягом 5 років компанія пропонує широкий асортимент круп та рису у різному форматі упаковки для країн Європи. Ми завжди раді тісній співпраці з новими партнерами та готові надати здорову та корисну продукцію для задоволення будь-яких потреб споживача!

«ГАЛА ФУДЗ» - cильна та перспективна компанія яка вже досягла чималих успіхів. Щорічним бізнес-рейтингом, під редацією торгово-промисловою України, на основі статистичних даних визначено лідерів економіки 2019 року. Бізнес-рейтинг демонструє рівень успішності та стабільності підприємсв України серед аналогічних за розміром, видом економічної діяльності, географією роботи. Завдяки сумлінній співпраці підприємство «ГАЛА ФУДЗ» входить до переліку підприємств, які ефективно ведуть зовнішньоекономічну діяльність і зміцнюють престиж України на міжнародному ринку.

Компанія здобула «Золото», перші місця серед експортерів за зовнішньоторговельною діяльностю, а також за показником «Ділова активність» та «Диверсифікація».

Ось уже протягом багатьох років «ГАЛА ФУДЗ» формує партнерські відносини з українськими та європейськими компаніями. Ми надаємо повний цикл послуг з виробництва власних торгових марок для компаній з будь-якого куточка світу. Завдяки багаторічному досвіду ми знаємо як завоювати серце споживача і завжди раді відгукнутися на запити бізнес-клієнтів щодо виробництва продукції під власними брендами. Наше виробництво оснащене всім необхідним обладнанням і готове надати вашому клієнтові якісний і корисний продукт. Ми беремо участь у розробці таких торгових марок як:
- Aro
- Metro Chief
- Promo Marka
- Кожен день
- Хіт продукт

https://galafoods.com.ua/ Всі компанії "Постачальники Private Label"