Про компанію ТАД

ТАД – лідер ринку негабаритних перевезень України

20 років досвіду. 110 одиниць спеціалізованих спец причепів

Ми займаємось організацією негабаритних перевезень, великовагових перевезень, довгомірних і великогабаритних вантажів, по території України, Західної та Східної Європи, а також виготовленням спецпричепів для транспортування негабаритних вантажів. Для здійснення даного виду послуг компанія має власний парк сучасних cпецприцепів різних модифікацій. Це дає змогу оптимізувати витрати наших клієнтів при підборі техніки для здійснення конкретних перевезень, а також оперативно в максимально стислі терміни реагувати на ваші замовлення.

Спеціалізація нашої компанії – це негабаритні перевезення і виробництво причепів та напівпричепів (тралів) для перевезення негабаритних вантажів. Спецпріцепи які виробляються під торговою маркою TAD, можуть мати від двох до десяти осей і до 120 тонн корисного навантаження. Можуть бути різні варіанти навантажувальних платформ і типів заїзду. Будучи одним з найбільших перевізників таких вантажів в Україні, наша компанія, починаючи з 2000 року, успішно впроваджує практичний експлуатаційний досвід у власне виробництво напівпричепів.

ТАД - це транспортно-виробнича компанія, що працює на ринку перевезень негабаритних вантажів з 2000-го року. Протягом цього часу ми навчились якісно й оперативно організовувати ці процеси для наших клієнтів. День у день з кожним перевезеним вантажем накопичується безцінний досвід у цьому виді діяльності. Адже специфіка організації перевезень полягає не тільки в покупці спецтрейлера, а має в собі багато прихованих аспектів. Про це ніколи не розкажуть конкуренти, адже з більшістю таких проблем перевізник стикається і вчиться вже в процесі виконання замовлень. Тут важливо не переоцінити свої сили, беручись за те, в чому немає твердого розуміння. Це правильна організація та здійснення транспортування негабаритного вантажу, починаючи з підбору відповідного трейлера, досвідчених водіїв, надійного кріплення вантажу, вибір оптимальних маршрутів. Також необхідно виготовлення відповідної дозвільної документації по шляху проходження, адже іноді автомобілі з негабаритним вантажем проходять через території декількох країн, правила перевезення негабаритного вантажу в кожній з них відрізняються. Вантаж обов’язково страхується. Чітко дотримуються графіки і термін доставки. Ми проходили і проходимо цей шлях поступово крок за кроком, не женучись за швидким прибутком, а нарощуючи обсяг і складність перевезень пропорційно наявному досвіду і технічним можливостям. Завдяки цьому маємо репутацію надійного і сумлінного партнера.

Налагоджена система навчання, стажувань, передачі досвіду від старших менеджерів, водіїв, фахівців їх молодшим колегам виключає або зводить до мінімуму можливі проблеми і гарантує, що Ваш вантаж, будь-то перевезення комбайнаперевезення трактораперевезення екскаватора, а також інша негабаритна техніка або негабаритне обладнання, буде доставлено в термін і без пошкоджень. Також всі вантажі обов’язково страхуються ТТН, СМR, TIR страховками. З 2008-го року ми є асоційованим членом АсМАП України №71638.

 Наші переваги:

  1. 110 сучасних спецтрейлерів;
  2. кваліфікований персонал;
  3. страхування вантажу;
  4. 20 років досвіду;
  5. власний сервісний центр;
  6. митний склад 4500 кв.м.


Сайт компанії:
 https://www.tad.com.ua/uk 
Email: tad@tad.ua
Телефон: +380673830159

 

 Всі компанії "Послуги вантажоперевезень"