О компании Вомонд

Компанія “VOMOND”

об’єднує в одній організаційній структурі різні виробничо-технологічні ланки по виготовленню ікри білкової, рибних паст, пресервів з риби та морепродуктів.

Продукція компанії «VOMOND» успішно реалізується, через представництва у регіонах України, так і за кордоном (Литва, Латвія, Естонія, Молдова). Наша продукція продається в багатьох національних торгових мережах (“Ашан”, “АТБ”, “Вопак”, “Сільпо”, “Фуршет”, “Колібріс”, “Фудмережа”, “Арсен” та ін.), крім того постачається до закладів ресторанного господарства та Європейських роздрібних мереж.

Якість 

Для найкращого задоволення вимог споживачів щодо придбання високоякісної продукції, безпечної для життя та здоров΄я, компанія “Vomond” виконує наступні заходи у сфері безпечності:

  •  - на підприємстві впроваджена система управління безпечністю харчових продуктів (HACCP);
  •  - відбувається постійне удосконалення технологічного процесу виробництва ( ікри білкової , пресервів з риби та морепродуктів, риби копченої та в΄яленої);
  •  - дотримання вимог національних, міжнародних стандартів, норм та правил, вимог споживачів щодо безпечності харчових продуктів;постійна ідентифікація, оцінка та контроль ризиків, які мають відношення до безпечності харчових продуктів;
  •  - дотримання вимог особистої гігієни та виробничої санітарії;
  •  - наявність кваліфікованого персоналу який дбає про безпеку харчового продукту;
  •  - постійна модернізація обладнання, застосування сучасної матеріально-технічної бази.

Ми постійно нарощуємо виробничі потужності, створюючи при цьому додаткові робочі місця. Завдяки щоденній відданій праці команди спеціалістів-технологів та менеджерів, систематичному контролю якості та безпечності, вишуканим смаковим якостям, наша продукція користується стабільним попитом на ринку.Все компании "Постачальники продуктів харчування "