Роман Островерх, директор департаменту автодорожніх перевезень DSV

Роман Островерх, директор департаменту автодорожніх перевезень DSV

Більше 15 років досвіду в транспортно-логістичній сфері та побудові міжнародних ланцюгів постачання

З 2018 року по нинішній час  – Директор департаменту автодорожніх перевезень в ТОВ ДСВ Логістика (DSV).

За цей час департамент автодорожніх перевезень DSV виріс в кількості та якості надаваних послуг, чисельності працівників, посилив географічне охоплення сервісів, збільшив пул постійних клієнтів, як міжнародних, так і локальних.

Відбулось чимало змін: реорганізація відділів, створення цілісної команди, чітка орієнтація на потреби клієнта, створення додаткових цінностей, значне поліпшення продуктивності.

За цей час реалізовано понад 10 масштабних проєктів, зокрема приєднання до Міжнародної мережі збірних вантажів (EGN) та мережі ONE представництва DSV в Україні, запуск сервісів з імпортних та експортних збірних (групажних) перевезень, створення власного флоту - DSV Fleet, пройдено аудит і визнано таким, що відповідає вимогам DSV Global Pharmaceutical & Healthcare Quality Management System, здобута сертифікація безпеки перевезень TAPA TSR, сертифікація ISO 9001, запущена процедура здобуття статусу АЕО, впровадження філософії KAIZEN в бізнесі, команді, робочих процесах та підходу LEAN у діяльності департаменту.

«ДСВ Логістика – це частина данської логістичної корпорації DSV A/S. Працюючи в данській компанії я багато чого дізнався про Данію і данців. І нам є чому повчитись в данців. Це маленька країна з населенням менше ніж 6 мільйонів, яка створила потужну економіку і всесвітньовідому культуру (ВВП майже 3 рази більше ніж в Україні). Головні цінності данців –  рівність перед законом, довіра та свобода. Це дуже імпонує мені, як особистості та, особливо, керівнику департаменту зі штатом понад 45 фахівців та представництвами у Києві та Львові», Роман Островерх, директор департаменту Автодорожніх перевезень ДСВ.

Інтереси:

-          Спорт – важка та легка атлетика. Активний учасник бігових марафонів.

-          Музика, адже вона може змінити світ, тому що вона може змінити людей (Боно).

-          Розвиток. Постійний рух і вдосконалення, впровадження інновацій та філософії KAIZEN.

«Бути проактивним - набагато важче, але це шлях до успіху».