Руслан Юрійович Охрімович, СЕО ТОВ «АЙПІЛЕНД»

Руслан Юрійович Охрімович, СЕО ТОВ «АЙПІЛЕНД»

 

ПІБ: Руслан Юрійович Охрімович

Дата народження: 04.04.1988, м. Київ

Посада: СЕО

Місце роботи: ТОВ "АЙПІЛЕНД" (IPLAND)

Управлінець з технічним «бекграундом» та комерційною «жилкою». Один із засновників та директор компанії IPLAND, IT-директор АСНОВА ХОЛДИНГ. Компетенції в галузях продуктового IT-бізнесу, системної інтеграції, дистрибуції, рітейлу та e-commerce.

Освіта:

- ПЕК НАУ, програміст

- НАУ, інформаційна безпека і комунікації

- Академія Cisco університету ім. Шевченко, CCNP

- KMBS / Києво-Могилянська академія, Executive MBA / Менеджмент

 Кар'єра:

- Системний адміністратор

- Запуск і розвиток e-commerce продажів професійного IT-обладнання

- Розвиток бізнесу в галузі системної інтеграції

- Трансформація у сервісну IT-компанію / розробка та впровадження стратегій в еру інформаційних технологій

 Про компанію:

IPLAND - українська сервісна IT компанія. Ми почали будувати нашу компанію у 2008-ому. На той час в команді  було лише четверо, сьогодні нас вже 85, і ми продовжуємо активно рости.

Сервісна компанія означає, що ми створюємо IT-сервіси (програмне забезпечення) для автоматизації процесів бізнесу та надаємо повний цикл послуг з їх використання: запуск, навчання, адміністрування, розвиток і автоматизацію процесів замовника, технічну підтримку та консультації бізнес-аналітиків. Наша основна спеціалізація — підвищення ефективності бізнес-процесів: від виробників та дистриб'юторів до роздрібних мереж в галузі FMCG, побутових товарів, електроніки, фармацевтики.

Щоденно понад 8 000 співробітників більш ніж 75 найбільших компаній, таких як Nestle, Перша Приватна Броварня, Бель Шостка, Снек Продакшн, Nemiroff, Глобал Спірітс, Олімп, Bon Boisson, Teva, Ecosoft, Ельфа Лабораторія тощо, використовують наші сервіси для підвищення ефективності своїх компаній. Ми живемо одним життям з нашими клієнтами: постійно навчаємося, виїжджаючи «у поля», збираємо зворотній зв'язок та спільно розробляємо рішення бізнес-задач, виходячи за рамки IT.

IPLAND тісно співпрацює з найкращими бізнес-школами в якості учнів та викладачів: Києво-Могилянської бізнес-школою [kmbs], Школою практичного маркетингу [SLM], Scrum Ukraine.

Компанія активно співпрацює з лідерами світового IT-ринку та регулярно підтверджує відповідність свої компетенцій міжнародним стандартам якості; має партнерські статуси GOLD Partner Microsoft та Premier Partner Cisco. Неодноразово отримувала звання «Партнер року» від Cisco та Microsoft в різних номінаціях.

2017 та 2018 року стали партнером року Microsoft як найкращий розробник ІТ-сервісів на базі рішень Microsoft.Компанія неодноразово отримувала звання «Партнер року» від Cisco та Microsoft в різних номінаціях. 2017 та 2018 року стали партнером року Microsoft як найкращий розробник ІТ-сервісів на базі рішень Microsoft.