Всеволод Стьопін, директор з продажів «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»

Всеволод Стьопін, директор з продажів «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»

 

Всеволод має ґрунтовний досвід операційної діяльності як у торговельних центрах METRO, так і в Офісі підтримки торговельних центрів «МЕТРО Кеш енд Кері Україна».

У 2004 році розпочав свою кар’єру як менеджер-стажист на посаді керуючого торговельним залом ТЦ METRO Дніпро-І.

Протягом 14-ти річної кар’єри в компанії, Всеволод працював заступником директора ТЦ METRO Позняки в Києві, директором ТЦ METRO Харків-І та директором ТЦ METRO Петрівка в Києві, начальником управління з питань регіонального розвитку Східного регіону з подальшим переміщенням до Офісу підтримки торговельних центрів «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» на посаду начальника управління з діяльності торговельних центрів.

У березні 2018 року Всеволода було призначено на посаду заступника Директора з продажів, де він ще раз продемонстрував свої лідерські здібності та прагнення досягнути найвищих результатів.

Про компанію

Компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» була заснована у 2003 році. «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» є найбільшим німецьким інвестором в Україні. Обсяг інвестицій компанії за період з 2003 по 2016 рік перевищує 550 млн. євро. Обсяг продажів компанії у 2014/15 фінансовому році склав більше 425 млн. євро (вересень 2014р. – жовтень 2015р.).

Наразі «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» управляє 23 торговельними центрами. У найбільших містах України – Києві, Вінниці, Житомирі, Полтаві, Львові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Кривому Розі, Маріуполі, Запоріжжі, Дніпрі, Харкові, Одесі та Миколаєві, та двома магазинами оптової торгівлі «Бери-Вези» у Тернополі та Луцьку. На сьогоднішній день компанія об’єднує більше ніж 3500 співробітників.