Андрій Голімбовський - генеральний директор логістичної компанії Ekol Logistics Україна.

Андрій Голімбовський - генеральний директор логістичної компанії Ekol Logistics Україна.

У 1996 році Андрій Голімбовський закінчив Херсонський державний технічний університет, де навчався за спеціальністю інженер-механік хімічних виробництв.

Більше восьми років працював у ДП “Савсервіс столиця”, що займається реалізацією побутової хімії, засобів особистої гігієни та косметики. У компанії Андрій Голімбовський виріс від менеджера до заступника директора.

З травня 2010 року до лютого 2013 року Андрій був директором логістичної компанії “Комора-С”, що оперувала 40 000 кв. м площ складських приміщень. У 2013 році міжнародна логістична компанія Ekol Logistics викупила “Комору-С”, а Андрій Голімбовський у лютому 2013 року став генеральним директором Ekol Logistics Україна.

У 2018 році Андрій Голімбовський отримав 32 місце у рейтингу ТОП-100 кращих менеджерів України. У 2020 році визнаний топменеджером року з логістики за версією Міністерства інфраструктури України. 

У 2020 році кількість складських приміщень Ekol Logistics Україна становить 80 000 кв.м, а продажі з 2013 року виросли втричі. Компанія розпочала проект Lean, що полягає у постійному пошуку способів скоротити витрати." 

Лучшие компании

 

Личности

Блоги