Слободчуков Дмитро Володимирович, генеральний директор ГК «Укравтологістика»

Слободчуков Дмитро Володимирович, генеральний директор ГК «Укравтологістика»

ПІБ: Слободчуков Дмитро Володимирович

Посада: генеральний директор ГК «Укравтологістика»

Кар’єра:

Народився у м.Луганськ. Після закінчення школи вступив до Луганського національного університету ім.Т.Шевченко,який закінчив у 2008р.

У 2010р. заснував ГК «Укравтологістика» командою молодих, але амбітних логістів  з великими цілями та бажанням зробити навколишній світ трішки кращим.

Опис компанії:

У 2012р.  у компанії починають з'являтися перші клієнти. Основний напрямок – вантажоперевезення тентованим транспортом по Україні. Штат співробітників виріс до 5 осіб. У 2013р. завдяки наданню надійного сервісу, у компанії з'являється все більше постійних клієнтів та надійних партнерів. Зростає штат співробітників і розширюється спектр послуг, що надаються.

Переїзд компанії «Укравтологістика» до м. Одеса з усім основним штатом співробітників відбувся у 2014р.  Разом з тим, у 2015р.  розпочалося  масштабне розширення географії та завоювання нових ринків. У компанії утворюється власний автопарк. Штат співробітників – 17 осіб. У 2017р. відбулося  перетворення «Укравтологістики» на групу транспортно-експедиційних компаній для ефективної роботи в різних логістичних напрямках. Компанія починає впроваджувати нові технології та сервіси, щоб оптимізувати та прискорити внутрішні процеси у своїй роботі та роботі своїх клієнтів.

У 2019р. відбувається розвиток напрямів контейнерних та міжнародних вантажних перевезень, розширення географії по всьому світу. Значне збільшення автопарку. Штат працівників вже налічує 39 осіб. На теперішній час ми не зупиняємось на досягнутому. Штат співробітників виріс до 60 осіб. Щодня ми оптимізуємо та покращуємо бізнес-процеси, щоб надати своїм клієнтам гідний сервіс та виправдати їхню довіру до нас. 

ГК «Укравтологістика» сьогодні – це 13 років досвіду роботи на ринку, більш ніж 500 клієнтів, які обрали нас основним перевізником, база понад 11 000 власних та партнерських авто. Завдяки своїй мережній потужності та власному автопарку, ми готові запропонувати своїм партнерам найкращі умови на ринку.