Олег Машков, SEO&Founder VERNA

Олег Машков, SEO&Founder VERNA

ПІО: Машков Олег Станіславович

Рік нарождения: 1960

Посада: SEO&Founder VERNA

Компанія: ТОВ ВЕРНА

Освіта: Харківський національний університет радіоелектроніки, факультет, специальность радіотехніка, радіоелектроніка, 1978-1983 рр.

Кар’єра: ТОВ ВЕРНА з 1990 року

VERNA – провідний IT системний інтегратор, який понад 20 років працює на ринку України

Основна наша компетенція – створення, модернізація, технічна підтримка ІТ-інфраструктур територіально розподілених мереж, що включає:

- Проєктування та монтаж систем відеоспостереження та відеоаналітики

- Комплексні проєкти з побудови мережевої інфраструктури та мережі WiFi

- Системи контролю доступу для магазинів та складів

- Віддалену технічну підтримку користувачів

- Обслуговування IT-обладнання безпосередньо на місцях у будь-якій точці країни

Наші фахівці працюють на всій території України, що дозволяє нам успішно будувати та обслуговувати ІТ-інфраструктури великих роздрібних мереж з однаково високою якістю у великих обласних центрах та маленьких містах країни.

Зараз ми обслуговуємо понад 1500 об'єктів - магазинів та відділень банків по всій країні.

Наші замовники - великі підприємства у сферах роздрібної торгівлі, фінансовому секторі, агросекторі, промисловості, розробці програмного забезпечення.

VERNA пропонує ІТ-рішення для рітейлу, бо ми розуміємо унікальні потреби рітейлерів, завдяки багаторічному досвіді роботи з провідними мережами. Впроваджені ВЕРНА інноваційні проєкти на базі відеоаналітики, помагають вдосконалити системи безпеки та аналізу споживчої поведінки клієнтів.

Ми розуміємо важливість точності та оперативність в логістиці, тому пропонуємо інтегровані рішення для автоматизації та вдосконалення обліку товарно-матеріальних цінностей. Наша компетенція в області будівництва ІТ-інфраструктури дозволяє нам створювати ефективні та сучасні системи для великих складів та логістичних комплексів.