24 жовтня 2022

BAS Бухгалтерія - найкраще рішення для бухгалтерського обліку


BAS Бухгалтерія - найкраще рішення для бухгалтерського обліку

Кожен бухгалтер знає, що в процесі ведення бухгалтерського обліку є багато рутинних операцій. Робота з великою кількістю первинних документів, при відсутності автоматизації, може забирати багато часу та стати джерелом випадкових помилок. При цьому, якісне програмне забезпечення дозволяє зробити облік простим, прозорим та контрольованим. Як результат – менше навантаження на працівників, нижчі ризики отримання штрафів та можливість мати своєчасну та достовірну інформацію про майно організації, фінансові і матеріальні цінності, та операції які з ними проводяться.

Зважаючи на це, чи не перед кожним бізнесом постає питання вибору найкращого рішення для автоматизації процесів бухгалтерського та податкового обліку – щось просте у використанні, з невисокою ціною та максимально адаптоване під вітчизняне законодавство. І тут погляд бізнесу, зазвичай, зупиняється саме на програмі BAS Бухгалтерія. Секрет популярності цього ПЗ – в його надійності та перевіреності чималою кількістю українських бухгалтерів.

Функціонал системи "BAS Бухгалтерія" дозволяє використовувати його як професійний інструмент бухгалтера для ведення бухгалтерського і податкового обліку, підготовки та реєстрації податкових документів, а також підготовки та здачі обов'язкової регламентованої звітності. Облік в програмі ведеться у відповідності до чинного законодавства України, розробники програми максимально оперативно реагують на будь-які зміни в ньому, що дуже важливо у вітчизняних реаліях.

Функціонал програми "BAS Бухгалтерія" дозволяє:

- в одній базі вести бухгалтерський і податковий облік декількох організацій (незалежно від системи оподаткування);

- здійснювати складський облік, проводити інвентаризацію, списання та оприбуткування товарів;

- вести облік торгових операцій, в тому числі операції з імпорту та експорту;

- вести облік грошових коштів (готівка, безготівкові), здійснення операцій з купівлі-продажу валют та переоцінки валютних коштів;

- здійснювати контроль розрахунків з контрагентами;

- здійснювати облік ПДВ;

- проводити облік ОЗ, МШП, МНМА, НМА;

- автоматизувати розрахунок собівартості послуг і продукції;

- виконувати облік виробництва продукції, реалізації послуг і т.д.;

- нараховувати зарплату за спрощеним режимом;

- закривати періоди, формувати звітність, формувати і здавати регламентовану звітність;

- автоматично здійснювати резервне копіювання даних.

Зазначений функціонал дозволяє мінімізувати ризик помилок в розрахунках і прискорювати процес проведення розрахунків з контрагентами, оформлення документів і господарських операцій.

Важливо, що «BAS Бухгалтерія» максимально проста і комфортна у використанні. Вона має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, а завдяки своїй популярності на території України, користувачі з легкістю знаходять безліч курсів, статтей та відео-уроків для швидкого навчання.

Впровадження такого продукту з повною на те підставою можна назвати найкращим рішенням для малих, середніх та великих підприємств, які бажають автоматизувати роботу бухгалтерського відділу.

 


ПопередняВесь списокНаступна


Комментарии

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*