11 листопада 2022

Як благодійним та громадським організаціям зручно закуповувати продуктові набори за допомогою сервісу доставки. Кейси та поради від Zakaz.ua


Як благодійним та громадським організаціям зручно закуповувати продуктові набори за допомогою сервісу доставки. Кейси та поради від Zakaz.ua

Про волонтерський рух в Україні сьогодні з захопленням говорять у багатьох країнах світу, називаючи це явище унікальним. Самі ж українці жартують у соціальних мережах, що не існує таких речей, котрих не зумів би дістати український волонтер. Адже саме волонтери у ці складні часи забезпечують фронт, переселенців з окупованих територій та зон активних бойових дій, пенсіонерів та інші категорії населення всім: від одягу, їжі та ліків до, навіть, байрактарів та космічних супутників! 

Сьогодні громадські та благодійні організації є форпостом волонтерського руху в Україні, особливо в період воєнного стану. Щодня вони відправляють необхідну гуманітарну допомогу в зону бойових дій, в міста з гуманітарною катастрофою або допомагають пунктам тимчасового розміщення переселенців по всій країні. Своєю чергою, бізнес має сприяти роботі волонтерського руху та пропонувати найбільш зручні шляхи сумісної співпраці. Комерційний директор Всеукраїнського сервісу доставки продуктів Zakaz.ua Євген Нетреба розповів, як сервіси доставки можуть бути корисними громадським та благодійним організаціям. 

Як працює Zakaz.ua 

Компанія вже понад 12 років доставляє продукти з провідних торговельних мереж, як-от: METRO Cash&Carry, Ашан, NOVUS, МегаМаркет, WINETIME, VARUS, Таврія В, Восторг, ULTRAMARKET, КОСМОС, Еко Маркет, а також з ринку “Столичний” у Києві. Кур’єри сервісу щодня доставляють тисячі замовлень Клієнтів до будинків та офісів по всій Україні, за виключенням окупованих територій. 

Однак, Zakaz.ua працює не лише з b2c-сектором, але й з b2b-клієнтами. 

У 2019 році компанія заклала стратегію сталого розвитку, одна з цілей якої передбачала активний розвиток напряму продажів бізнес-клієнтам. Ми вирішили сфокусуватися на трьох основних групах: офісах компаній, операторах готельно-ресторанного бізнесу, традиційній торгівлі у вигляді роздрібних продуктових магазинів. Перше, що ми зробили - детально вивчили потреби кожної групи клієнтів для створення індивідуальних пропозицій. Наприклад, офіси більше звертають увагу на швидку доставку та простий документообіг. HoReCa - на доступ до широкого асортименту товарів, який рідко змінюється, на якість продуктів та ціни. Торговці цінують діючі програми лояльності та наявність знижок. При цьому усіх бізнес-клієнтів об’єднує бажання отримувати швидку комунікацію, лояльні пропозиції та якісний сервіс.

З початком повномасштабної війни Zakaz.ua почав обслуговувати волонтерів, громадські та благодійні організації, які замовляють товари для військових, переселенців та інших осіб, потребуючих допомоги. На сьогоднішній день послугами сервісу користуються понад 50 організацій, серед яких: “Інформаційно-аналітичний центр Міжнародного товариства прав людини”, Міжнародний благодійний фонд "ГЕЛП АС ГЕЛП ЮА", громадська організація “КЛУБ ЕНЕЙ”, благодійний фонд "Український проект Милосердя", громадська організація "ЦЕНТР ГРОМАДЯНСЬКИХ СВОБОД", громадська організація "СОЦІАЛЬНА СИНЕРГІЯ" та інші. 

Пишаємося, що співпрацювати з нашим сервісом доставки дуже зручно зокрема і міжнародним благодійним фондам, адже оформити замовлення онлайн на сайті Zakaz.ua можна з будь-якої країни світу. Наразі сервіс успішно співпрацює з Lumos Foundation - міжнародним фондом з Великобританії, який щотижня замовляє життєво необхідні товари для гуманітарних наборів нужденним підопічним, що мешкають у місті Житомирі. 

Зазвичай в замовленнях ГО і БФ переважають товари першої необхідності, а саме продукти харчування та побутової групи: консерви, крупи, солодощі, хліб, питна вода, туалетний папір, серветки, товари для особистої гігієни й т.д. 

Можливості та переваги співпраці для ГО та БФ

Для зручної співпраці з b2b-клієнтами ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного. Адже на відміну від b2c-замовлень, бізнес-клієнти часто мають додаткові потреби. Це означає, що по запиту під час оформлення замовлення клієнт може узгодити додаткові послуги. Наприклад, для деяких благодійних фондів наші фахівці одразу розфасовують замовленні товари наборами по коробках або пакетах. Також є можливість індивідуально спланувати маршрут та адресу доставки, яка не зазначена на карті географічного покриття Zakaz.ua в стандартному режимі доставки. 

З деякими ритейл-партнерами Zakaz.ua має програми лояльності для b2b-клієнтів, що дозволяють заощаджувати кошти. Наприклад, в мережі гіпермаркетів Ашан діє акція, за умовами якої замовлення на суму від 3000 грн і вагою до 40 кг доставляються безкоштовно. 

Загалом послуги Zakaz.ua дозволяють клієнтам заощадити час на закупівлю, та за кілька кліків зробити замовлення необхідних продуктів серед широкого асортименту онлайн-вітрини усіх необхідних позицій для гуманітарних наборів. Тобто не потрібно шукати велику кількість постачальників та оформлювати з кожним із них сотню документів. Увесь процес від закупівлі та доставки можна автоматизувати завдяки Zakaz.ua. Також під час оформлення замовлення можна обрати варіанти заміни у разі відсутності товару (автозаміна чи пряма комунікація зі збиральником телефоном або у чаті). Ще замовник може прописати коментарі до кожного продукту. За кожним клієнтом закріплюється персональний менеджер, готовий допомогти в нестандартній ситуації.

Онлайн-замовлення дозволяє вибрати необхідне, провести аналіз цін, ознайомитися з новинками асортименту. Такого портфеля немає у жодного з постачальників. Зручно, що на сайті відображається актуальний прайс та залишки. І найголовніше є можливість вибрати форму оплати: готівкова, безготівкова або банківською карткою. 

Переваги співпраці із сервісом доставки: 

✔ Без націнки. У переважної більшості наших ритейл-партнерів ціни на товари ідентичні цінам на поличках у гіпермаркеті, враховуючи актуальні акції, знижки та пропозиції для бізнес-клієнтів.

✔ Широкий асортимент. Понад 150 000 товарів. Простота замовлення на сайті або у додатку на смартфоні або планшеті.

✔ Вага не має значення. Можливість оформити багатогабаритне замовлення будь-якої ваги. 

✔ Зручний розрахунок. Можливість розрахуватися готівкою, карткою або безготівковим переказом.

✔ Доставка. Якісна збірка замовлення та адресна кур’єрська доставка в зручні часові інтервали по великих містах України. Можливість самовивозу вже готового замовлення. А також доставка замовлення Новою Поштою по всій країні. 

✔ Безперебійність роботи сервісу доставки (цілодобово та без вихідних).

✔ Можливість зробити передзамовлення, дізнатися очікувані ціни та терміни поставки.

✔ Індивідуальний підхід. Особистий менеджер, який професійно вирішить всі питання.

Також серед переваг варто зазначити гарантію якості. Адже замовлення формують професійні збиральники Zakaz.ua, які ретельно відбирають і перевіряють кожен товар, термін придатності продуктів та цілісність їхньої упаковки. Своєю чергою партнери-супермаркети притримуються стандартів безпеки продуктів харчування, гарантують якість товарів. Усі обов’язково мають відповідні сертифікати та документи. 

У роботі з волонтерами не новачки! Кейси та приклади співпраці 

Варто зазначити, що співпраця Zakaz.ua з волонтерським рухом почалася ще задовго до повномасштабного вторгнення. Сервіс має декілька вдалих кейсів, які реалізував сумісно з партнерами у довоєнні часи, щоправда в рамках благодійних ініціатив. Адже Zakaz.ua - соціально-відповідальна компанія, яка до війни активно втілювала у життя стратегію корпоративної соціальної відповідальності та реалізувала безліч благодійних акцій. 

Наприклад, вже як два роки поспіль Zakaz.ua активно співпрацює з фондом «Зростай в родині», діяльність якого спрямована на допомогу дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, що попри тяжкі обставини в минулому, мають змогу перебувати в родинному колі. Їх опікунами стали пенсіонери - рідні бабусі та дідусі. В рамках соціальної ініціативи фонду Zakaz.ua щомісяця оформлює, комплектує та доставляє до 1000 продуктових наборів сотням родин, які потребують фінансової підтримки. 

Також у квітні 2020 під час пандемії COVID-19 ми долучилися до ініціативи Київської міської державної адміністрації. Протягом місяця Zakaz укомплектував і відправив тисячу продуктових кошиків вартістю 1000 грн. кожен, а кур'єри разом із соціальними працівниками доставили їх пенсіонерам, багатодітним сім'ям та людям з особливими потребами. 

Отже, у підсумку можемо зазначити, що співпраця благодійних та громадських організацій з сервісами доставки має безліч переваг: вона дозволяє автоматизувати процес закупівлі якісної продукції і при цьому економити час та кошти.

 

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

ПопередняВесь списокНаступна


Комментарии

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*