26 марта 2019

Мережа SOCAR оновила кавове обладнання

Мережа SOCAR оновила кавове обладнання
398

Мережа АЗК SOCAR закупила на свої станції інноваційну модель кавомашин від знаменитого швейцарського концерну FRANKE. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

В компанії зазначають: вартість однієї кавомашини становить понад 1 мільйон гривень. Нова технологія дозволяє одночасно готувати одразу декілька напоїв - функція, що допомагає швидше обслуговувати гостей АЗК, уникаючи створення черг.

Нові кавомашини також оснащені вбудованою станцією сиропів, які надаватимуть додаткові смакові відтінки безпосередньо ще під час приготування кави. За бажанням гостя напої можуть готуватися як гарячими, так і холодними.

Директор мережі АЗК Ігор Орлов зазначає: “Наші гості – люди, які звикли обирати найкраще, це стосується як якості пального та рівня сервісу, так і смаку кави. Враховуючи, що з кожним роком у нашій мережі спостерігається тенденція значного збільшення споживання кави, ми прийняли рішення інвестувати у найсучасніше обладнання".

Читайте також: Новые кухни Salateria будут работать только для сервисов

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также