16 августа 2019

Мережа COMFY запустила іронічну рекламну кампанію про ґаджети

Мережа COMFY запустила іронічну рекламну кампанію про ґаджети
744

Серія відео присвячена образу звичайних людей в інтернеті — у коментарях та персональних діалогах кожен почуває себе класним, сміливим, дотепним та крутим. «Ґаджети такі ж круті, як ти. В інтернеті» — основний слоган рекламної кампанії. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

З притаманним COMFY гумором реклама відверто розповідає про наше віртуальне альтер-его у вигляді гіперболізованих, яскравих персонажів.

Тетяна Корнієнко, Head of Marketing Communication, зазначає: «Ґаджети для того, щоб ти міг в інтернеті здаватися крутіше, ніж є насправді. На цьому інсайті побудована рекламна кампанія. Замість банальних згадок про школу та підготовку до навчання, які притаманні сезону Back To School, ми говоримо про те, що ґаджети стали невід’ємною частиною нашого життя. Люди по-різному поводяться в інтернеті, а за допомогою ґаджетів із COMFY ти можеш бути яким забажаєш».

Рекламна кампанія розпочалася 12 серпня у мережі та стартує 17 серпня на ТВ.

Читайте також: Кабмин принял новые регламенты экодизайна бытовой техники

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги