25 мая 2020

«Фора» передала в лікарні засоби захисту для медиків

«Фора» передала в лікарні засоби захисту для медиків
426

28 000 захисних костюмів, які «Фора» придбала в рамках благодійної допомоги в боротьбі з Covid-19, уже доправлені в медичні заклади, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Допомогу отримали десять лікарень. До списку лікарень потрапили медичні заклади, що задіяні у боротьбі з вірусом та які мають на стаціонарі хворих на Covid-19. Завдяки благодійному фондові Пацієнти України нам вдалось зібрати актуальні дані з медичних закладів та визначити, хто потребує нашої допомоги найбільше. Засоби захисту отримали лікарні Києва, Білої Церкви, Боярки, Конотопа, Коростеня, Макарова, Козельця, Ніжина та Овруча.

Голова благодійного фонду «Пацієнти України» Інна Іваненко: «Україна, як і весь світ, була зовсім не готова до пандемії COVID-19. Медики у всьому світі зіткнулися з дефіцитом засобів індивідуального захисту від вірусної інфекції. Українські медики виявились зовсім не готовими, без перебільшень, вони майже голими руками боролися проти коронавірусу. В цей момент мобілізувалося громадянське суспільство, волонтери, активісти, небайдужий бізнес та громадяни. Наша першочергова задача — забезпечувати медикам весь необхідний захист. І я тішусь, що великий бізнес розуміє цю необхідність та допомагає Україні вистояти проти пандемії».

Мережа «Фора» виділила 20 млн грн. на боротьбу з вірусом. Майже всю суму спрямовано на закупку засобів захисту для медиків. Частина коштів піде на продуктові набори тим, хто опинився у надскладних життєвих обставинах.

Читайте також: Владелец «Сильпо» Parent Fozzy Group получил кредит от ЕБРР на 60 млн долларов

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

Личности

Блоги