09 сентября 2021

Carrefour випробує сервіс підписки

Carrefour випробує сервіс підписки
1320

Із 20 вересня й до кінця року Carrefour буде тестувати послугу підписки під назвою Carrefour +, яка дозволяє клієнтам скористатися 15% знижкою на продукти. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Вартість послуги становить 5,99 євро на місяць без зобов’язань та 4,83 євро для власників карток Pass. Абоненти отримують знижки на більш ніж 20 брендів Carrefour або більше 7000 продуктів, за винятком традиційних свіжих продуктів.

Ця послуга спочатку буде доступна у 21 магазині в регіоні Руан у всіх гіпермаркетах Carrefour, супермаркетах, магазинах загального користування або замовленнях, зроблених на сайті Carrefour.fr.

Рітейлер планує більш широко розвивати послугу підписки у 2022 році. Ця послуга буде зарезервована для власників картки лояльності, які можна отримати безкоштовно.

Клієнти можуть підписатися на цю послугу в магазині під час здійснення покупок, у касах або на веб-сайті продавця.

Мінімальна покупка не потрібна, а підписку можна поєднати з поточними пропозиціями та бонусами лояльності.

Повернення коштів за ці продукти буде здійснено безпосередньо на банківські рахунки абонентів протягом двох-чотирьох робочих днів.

Читайте також: Торгівельна мережа Carrefour поринула в ігровий світ Fortnite

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также