13 сентября 2021

Новий універсам «Копійка»!

Новий універсам «Копійка»!
528

В Одесі відкрилася нова «Копійка» зі свіжими, смачними і корисними продуктами, а це значить, що ще більше гостей тепер зможуть оцінити нашу запашну каву, фірмову повітряну випічку, готові страви кулінарії, акції та вигідні пропозиції. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Асортимент  нової «Копійка» — це понад 7 тисяч найменувань: товари на кожен день, продукція під власними торговими марками та власний імпорт, свіжі м'ясо та риба, смачні фрукти та овочі, колекція алкоголю.

Адреса нового універсаму: м. Одеса, вул. Чорноморського козацтва, 1а.

Загальна площа магазину — 520 кв. м, торгова — 360 кв. м. Магазин працює з 8:00 до 22:00, без вихідних. У торговому залі встановлено 5 касових апаратів, включаючи 2 каси самообслуговування. Штат магазину 36 співробітників.

Довідка: Торгова мережа «Копiйка» була створена у 2001 році в Одесі. Сьогодні компанія об'єднує 96 магазинів двох форматів — універсами та мінімаркети. Мережа представлена на Півдні України — в Одеській, Херсонській та Миколаївській областях. Велика частина магазинів знаходиться в Одесі та Одеській області. У компанії працює понад 4 тисячі осіб.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также