21 сентября 2021

Власна торгова марка VARTO мережі супермаркетів VARUS – кращий проєкт PrivatLabel-2021

Власна торгова марка VARTO мережі супермаркетів VARUS – кращий проєкт PrivatLabel-2021
896

На щорічній Міжнародній конференції PrivatLabel-2021 власна торгова марка VARTOмережі VARUSотримала відзнаку як найкращий проєкт, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз компанії.

Відзнаку надали за колаборацію з відомим кулінарним експертом Євгеном Клопотенком.

Минулого року VARUS запропонував Євгену спробувати продукти ТМ VARTO. Оцінивши якість продуктів, шеф погодився на співпрацю.

Результатом колаборації стало оновлення дизайну продуктів ТМ VARTO. Покупець їх може легко ідентифікувати – на спеціях, горіхах,  макаронних виробах, оливковій олії та інших продуктах інтегровано впізнаваний образ кулінарного експерта. Євген регулярно використовує продукти ТМ VARTO для приготування страв та пропонує їх у  соцмережах та на власних майстеркласах.

Мета співпраці Євгена Клопотенко та ТМ Varto - допомогти клієнтам по-новому поглянути на процесс приготування їжі. VARUS пропагує цікаву їжу і ця колаборація показує, що готувати смачно та різноманітно, використовуючи звичні продукти - нескладно.

До того ж, за якістю продукти під власною торговою  маркою VARTO не поступаються аналогам інших брендів, а от коштувати можуть на 30–40% дешевше.

«Через власні торгові марки ми в VARUS ставимо перед собою за мету дати клієнту широкий асортимент якісних продуктів за нижчими цінами. Всі продукти створені з турботою та любов’ю до клієнта».

Читайте також: VARUS відкрив оновлений супермаркет в Дніпрі після реставрації

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также