27 сентября 2021

SPAR заощадила мільйон страв завдяки партнерству з Too Good To Go

SPAR заощадила мільйон страв завдяки партнерству з Too Good To Go
1070

SPAR оголосила, що врятувала мільйон страв від марної трати у всьому світі завдяки глобальному партнерству з Too Good To Go. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

Рітейлер зазначив, що "значний етап" був досягнутий всього за дев'ять місяців з того часу, як він оголосив про партнерство з компанією соціального впливу.

Коментуючи досягнення, Тобіас Васмухт, генеральний директор SPAR International, сказав: «Ми раді досягти важливого етапу - мільйона страв, збережених за допомогою Too Good To Go. Ця віха протягом першого року нашого міжнародного партнерства підкреслює, наскільки ми ефективні у спільній роботі, і зобов'язання SPAR скорочувати харчові відходи. Це також підкреслює попит наших клієнтів, які вживають заходів для стійких покупок».

Близько 1850 магазинів SPAR працюють разом у рамках цього партнерства на 13 європейських ринках, щоб запропонувати покупцям інноваційне цифрове рішення для зменшення харчових відходів.

Партнерство SPAR з Too Good To Go відіграє ключову роль у всій Європі, допомагаючи зменшити харчові відходи, особливо для свіжих продуктів та продуктів короткого терміну придатності.

За допомогою програми Too Good To Go, клієнти SPAR можуть дізнатися, скільки пакетів продуктів зі знижкою є в магазинах SPAR в їхньому районі.

Цей етап також наближає SPAR на крок ближче до підтримки мети Європейського Союзу скоротити вдвічі харчові відходи на душу населення на рівні споживачів та роздрібної торгівлі до 2030 року.

Партнерство з компанією Too Good To Go також висвітлює багатопрофільний підхід SPAR до скорочення відходів у ланцюгах поставок.

У магазинах впроваджені методи включають включення непроданих свіжих продуктів до розчинів борошна та зниження цін на продукти з коротким терміном зберігання.

Крім того, рітейлер жертвував продукти харчування місцевим благодійним організаціям та продовольчим банкам.

Читайте також: SPAR Нідерланди співпрацює з пекарями для просування місцевих товарів

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также