13 октября 2021

У США очікують на дефіцит продуктів і порожні полиці в супермаркетах

У США очікують на дефіцит продуктів і порожні полиці в супермаркетах
2324

У Сполучених Штатах не виключають можливості зростання цін і утворення дефіциту продуктів. Причиною може послужити збій в системі логістики, викликаний серією локдаунів по всій країні, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Reuters.

У Білому домі виступили із заявою, попередивши громадян про можливі перебої з поставками продуктів харчування і товарів першої необхідності. Навесні 2020 року в США та країнах Європи виник ажіотажний попит на продукти, коли споживачі проводили по кілька годин у чергах на вході до магазинів.

Сьогодні учасники ринку звітують про те, що проблеми в логістичних ланцюжках можуть привести не тільки до зростання споживчих цін, але і до труднощів з поставками продукції до продуктових мереж. В уряді намагаються вирішити проблему та запобігти появі порожніх полиць у супермаркетах.

«Будуть речі, які люди не зможуть отримати. У той же час ми сподіваємося, що багато що з цих товарів можна замінити іншими речами. Я не думаю, що є реальна причина для паніки, але ми все розчаровані, і необхідно проявити терпіння», - прокоментувало джерело в Білому домі.

Прогнозується, що рівень інфляції в країні на тлі обмежень і загальної кризи може досягти рекордного значення за останні сорок років. Раніше побоювання у виникненні дефіциту продуктів харчування висловили низка експертів, що працюють на ринку Великобританії, де через порушення логістичних схем також існує загроза перебоїв з поставками товарів.

Читайте також: Збої в постачаннях приведуть до зростання світових цін на каву

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также