21 октября 2021

Unilever збільшила товарообіг в секторі ecom на 38% за підсумками ІІІ кварталу

Unilever збільшила товарообіг в секторі ecom на 38% за підсумками ІІІ кварталу
1186

Компанія Unilever представила результати діяльності за третій квартал 2021 року. За її даними, товарообіг в секторі електронної комерції виріс на 38%, і зараз на цей канал припадає 12% всіх продажів. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на ESM Magazine.

У звіті також вказується, що базове зростання продажів склало 2,5%, при зростанні в об'ємному вираженні на 1,5% і зростанні в ціновому на 4,1%.

Оборот виріс на 4,0%, включаючи позитивний вплив у розмірі 1,6% від угод зі злиттів і поглинань за вирахуванням угод з продажу і негативний вплив в розмірі 0,1% від коливань валюти.

Вільний грошовий потік склав 13,453 млн євро в порівнянні з 12,930 млн євро у 2020 році.

Квартальна дивідендна прибутковість склала 0,4268 євро на акцію. Програма зворотного викупу акцій на суму до 3 млрд євро завершиться до кінця року.

«У третьому кварталі ми змогли досягти дуже хороших показників, базове зростання продажів склало 2,5%, що незмінно пов'язано з безперервною роботою із вдосконалення операційної діяльності компанії та прийняття низки успішних стратегічних рішень, - зазначив генеральний директор Unilever Алан Джоуп. - Товарообіг в секторі електронної комерції виріс на 38%, і зараз на цей канал припадає 12% всіх продажів. Нашим пріоритетом залишається зростання конкурентоспроможності, і ми впевнені в тому, що у 2021 році ми зможемо забезпечити базове зростання продажів на 3-5% у рамках нашого довгострокового плану, незважаючи на все більш важкі умови, з якими ми зіткнемося в другій половині року.

Зростання цін залишається на такому ж високому рівні, що, за нашими прогнозами, продовжиться до наступного року. Ми повинні і продовжимо приймати відповідні рішення у всіх наших категоріях і ринках присутності. Ми контролюємо цей процес і розраховуємо зберегти базову операційну маржу в 2021 році приблизно на тому ж рівні».

Читайте також: Unilever: Базове зростання продажів склало 5,4% у першому півріччі

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги