02 ноября 2021

Apple перекинула компоненти з iPad на iPhone та знизила випуск планшетів

Apple перекинула компоненти з iPad на iPhone та знизила випуск планшетів
1091

Apple різко скоротила виробництво iPad, щоб перенаправити призначені для них мікросхеми на випуску iPhone 13, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Nikkei Asia. Це ознака того, що глобальна криза постачання чипів ударила по компанії навіть сильніше, ніж вона вказувала раніше.

Моделі iPad та iPhone мають низку загальних компонентів, включаючи основні та периферійні мікросхеми. Це дозволяє Apple у певних випадках перерозподіляти потоки запчастин між пристроями. Джерела видання розповідають, що виробництво iPad знизилося на 50% порівняно з початковими планами Apple за останні два місяці — компанія це робить для того, щоб чипи, призначені для випуску планшетів, використовувати для виробництва нових моделей iPhone.

Як пояснює Nikkei Asia, компанія приділяє пріоритетну увагу випуску iPhone 13 тому, що прогнозує більш високий попит на смартфони, ніж на планшети - в компанії нагадують, що західні ринки починають виходити з пандемії коронавірусу. На Європу та Америку припадає 66% доходів Apple. До того ж пік продажів нових iPhone також настає протягом кількох місяців після випуску, тому забезпечення безперебійного виробництва iPhone 13, випущеного 24 вересня, є головним пріоритетом для Apple прямо зараз.

Попит на iPad у 2020-2021 роках був високим завдяки зростанню віддаленої роботи та навчання. Усього за перші дев'ять місяців цього року було продано 40,3 млн. iPad, що на 17,83% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Як пише видання, скорочення виробництва iPad заради випуску нових iPhone призведе до того, що покупці по всьому світу зіткнуться зі значним часом очікування на нові планшети компанії. Згідно з веб-сайтом Apple, у Північній та Південній Америці чи Європі тим, хто замовив iPad з обсягом пам'яті 256 ГБ наприкінці жовтня, доведеться чекати на доставку до 15 грудня. Споживачі в Китаї, третьому за величиною ринку Apple, також повинні чекати до шести тижнів, щоб отримати новий iPad.

Читайте також: Apple презентувала нові MacBook Pro і третє покоління навушників AirPods

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также