25 ноября 2021

Amazon запроваджує новий рівень складської логістики

Amazon запроваджує новий рівень складської логістики
751

Компанія Amazon оголосила про намір радикальним чином змінити свою систему логістики, запровадивши новий рівень складського зберігання та обробки товарів. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на Logist.FM.

Глобальний гігант електронної торгівлі створює у рамках раніше оголошеної програми Fulfillment by Amazon (FBA) мережу нових інфраструктурних об’єктів, які стануть ще однією ланкою між РЦ та центрами виконання замовлень. За словами менеджерів компанії, вони знадобляться для забезпечення швидкого та безперебійного постачання товарів кінцевим споживачам.

Завданням нових складських приміщень стане оптимізація запасів, які зберігаються безпосередньо у кожному регіоні споживання. Як пояснив Джон Хабер, генеральний директор компанії-консультанта з логістики посилок Spend Management Experts, у результаті буде скорочено час на переміщення запасів до центрів виконання. За попередніми розрахунками, нові склади мають бути розташовані за відстані одного дня поїздки на вантажівці від будь-якого центру виконання замовлень.

Також у компанії Amazon повідомили, що оновлена система складської логістики автоматично оновлюватиме запаси товарів у регіонах, щоб покупець, який зробив замовлення через ресурси Amazon, не змушений був дорого платити за доставку літаком чи очікувати прибуття потяга або морського судна з Азії. Він отримає свій товар протягом одного-двох днів.

Окрім кращого сервісу, Amazon хоче досягнути оптимізації видатків у складській логістиці. За попередніми розрахунками, витрати за зберігання товарів у нових складах будуть на 47-63% нижчими, ніж у центрах виконання.

Читайте також: Amazon переведе автопарк для доставки замовлень на електричну тягу

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги