20 грудня 2021

Modern Expo Group – Лідер галузі

Modern Expo Group – Лідер галузі
2022

Почесне звання «Лідер галузі» під час Національної премії «Ukrainian Logistics Award – 2021», ініційованої В2В медіа групою TradeMasterGroup, отримала компанія Modern Expo Group – лідер у створенні сучасних екосистем роздрібної торгівлі. Нагородження відбулося 26 листопада 2021 року в рамках «ХХVI Всеукраїнського Дня Логіста: Success stories у логістиці – 2021».

Взяти участь у премії могла кожна компанія, що надає рішення та послуги з логістики. Зокрема оцінювали постачальників IT-рішень для логістики та обладнання, в тому числі й складського, 3PL операторів, компанії сектору «експрес-доставки», транспортно-експедиторські компанії, що пропонують перевезення всіма видами транспорту, складських операторів, митних брокерів та учасники ЗЕД, а також інших учасників українського ринку логістичних послуг. Кожна із компаній могла взяти участь у 16 номінаціях – «Прорив у логістиці», «Найефективніша логістична компанія», «Найкращий логістичний перевізник», «Інноваційна логістична компанія», «Надійний партнер у логістиці», «Найбільш динамічна компанія в логістиці», «Лідер галузі», «Найкраща комплексна логістична компанія», «Найактивніша логістична компанія», «Лідер регіону», «Найстабільніша логістична компанія» та інших.

Оцінка учасників проводилась на основі даних про діяльність компанії за підсумками поточного року. Визначення переможців Національної премії включало заочну оцінку заявок, аналіз статистичної інформації, отриманої з відкритих джерел та за запитами до профільних відомств, а також оцінку партнерів, яким компанії надають свої послуги.

Modern Expo Group – один із найбільших виробників і постачальників торговельного обладнання для ритейлу та складу. За 2021 рік компанія стала лідером в Європі та Україні по рішеннях для доставки останньої милі – поштоматів. На даний момент кількість поштоматів від Modern Expo Group нараховує більше 10 000. На сьогодні компанія співпрацює з найпотужнішими гравцями в сегменті ритейлу, логістики й електронної комерції в Україні та Європі. Команда на чолі з генеральним директором Петром Пилипюком вірять, що доставка – це невидима сила, що об'єднує, тому докладають зусиль, щоб споживачі отримували високий сервіс і не задумались про доставку їхніх товарів.

Вітаємо команду Modern Expo Group із національним визнанням і почесним званням «Лідера галузі»! Бажаємо завжди вдосконалюватись і залишатись лідером у своєму сегменті.

 

Читайте також: Как ритейлу обезопаситься в период коронавируса: автоматизация точек продаж

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 


Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також