13 января 2022

Товарообіг між Україною та ЄС різко збільшився

Товарообіг між Україною та ЄС різко збільшився
1177

З моменту укладання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, товарообіг між нашою країною та країнами Співдружності, значно збільшився. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на agronews.ua.

Проте є випадки обмеження українського експорту до країн ЄС з боку наших західних країн-сусідів.

«За останні 4 роки, з моменту укладання Угоди про асоціацію, товарообіг між Україною та Європейським Союзом збільшився більше ніж на 60%. З кожним роком цей показник зростатиме. Водночас зараз ми відчуваємо, що на наших кордонах з ЄС відбувається штучне обмеження українського експорту», – зауважив міністр інфраструктури Олександр Кубраков під час зустрічі з послами країнам G7.

Він наголосив, що Україна розраховує на сприяння у запуску переговорного процесу щодо лібералізації міжнародних автомобільних вантажних перевезень.

«Подібне рішення допоможе уникнути торговельної кризи, відійти від політики обмеження та стримування, а також значно розширити можливості для співпраці між Україною та країнами G7», – підкреслив міністр.

Читайте також: У 2021 році українські експортери показали найбільші показники з продажу за кордон металів та рослинної продукції

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги