05 квітня 2022

Виробник упаковки Smurfit Kappa йде з росії

Виробник упаковки Smurfit Kappa йде з росії
1288

Ірландський виробник паперового пакування Smurfit Kappa залишить російський ринок, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-службу компанії.

«Ми вже призупинили підтримку своєї діяльності на росії, включно з будь-яким імпортом і експортом, а також припинили короткострокове або довгострокове фінансування» - йдеться у повідомленні.

Smurfit Kappa продовжить платити працівникам зарплати та виконувати всі юридичні зобов'язання.

«Компанія надає суттєву гуманітарну підтримку українському народу. Ми також допомагаємо сім'ям наших співробітників та підрядників з України, надаємо продукти харчування та послуги для підтримки зусиль з надання надзвичайної допомоги», - розповіли в компанії.

У Smurfit Kappa чотири заводи на росії – три в Ленінградській області та один у Москві, на них працюють близько 800 осіб. Компанія спеціалізується на виробництві паперової упаковки та картону.

Читайте також: JYSK остаточно виходить з росії

 

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 


Ексклюзивні матеріали TradeMaster.ua

Коментарі

Ваш коментар буде першим.

Додати коментар

Ваше імя*


Захист від СПАМ

Сообщение*

Читайте також