16 мая 2022

Пів тисячі українських підприємств евакуювалися у безпечні регіони

Пів тисячі українських підприємств евакуювалися у безпечні регіони
754

У рамках програми релокації вже 510 українських підприємств перемістили свої потужності із областей, де тривають бойові дії, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства економіки України.

Як зазначається, з них 303 компанії відновили свою діяльність на безпечних територіях. Ще 50 здійснюють монтаж обладнання та підключення комунікацій, тож запрацюють найближчим часом.

Також 192 підприємств готуються до переїзду найближчим часом та знаходяться на різних стадіях транспортування.

Загалом Міністерство економіки України отримало понад півтори тисячі заявок від бізнесу щодо участі у програмі релокації. Учасникам програми надається підтримка з пошуку приміщень та опрацюванні логістики переїзду. Транспортування підприємств здійснюється «Укрзалізницею», «Укрпоштою», а компанії, що здійснюють переміщення в один з визначених регіонів самостійно, можуть розраховувати на компенсацію.

Український бізнес може взяти участь у програмі релокації, зареєструвавшись на відповідній платформі цифрової взаємодії за посиланням.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги