25 мая 2022

Як вирішили нестачу коштів у Благодійному фонді “Центр Продовольчого Захисту” в Києві

Як вирішили нестачу коштів у Благодійному фонді “Центр Продовольчого Захисту” в Києві
715

БФ “Центр Продовольчого Захисту”, створений з першого дня російсько-української війни, як волонтерська організація на базі виробничих потужностей Mister Pelmen™. Основна мета - забезпечення гарячим харчуванням громадян України, які опинились в скрутному становищі,  чи не мають фізичної можливості самостійно отримати допомогу в містах її надання.

Місія організації - вирішити проблему харчування в Україні назавжди!  

Основні напрямки діяльності організації

24.02.22 - 31.03.22 - Виробництво гарячих обідів для потреб Збройних Сил України і територіальної оборони, бомбосховищ в місті Києві та Київської області. Збір продуктової гуманітарної допомоги для нужденних з обмеженими можливостями пересування. 

01.04.22 - 23.05.22 - Виробництво гарячих обідів для потреб цивільного населення, лікарень та інших спеціалізованих закладів в місті Києві та Київської області (насамперед, міста Буча, Ірпінь, Гостомель та інші міста, найбільш постраждалі від військових дій). Збір продуктової гуманітарної допомоги для нужденних з обмеженими можливостями пересування. 

Об'єми виробництва (кількість обідів)

https://lh4.googleusercontent.com/jhgPqFWHY0FRCG9QFDbPEwY-tXLsFFeQAw-YhdJL4FUMU9z7gIHD569cL_tfGhXmfUx2cxGt3l45JEcsdaKjhjCr89JL9V2LMf8SHpUqkpsF1ZFWzpE0chEraDLYW1mqrCWU2CBJbWSm9dIaMQ

За весь час кухнями-партнерами “Центру Продовольчого Захисту” було вироблено 480 690 обідів (+5% можливої кореляції) при загальної потребі 538 260. Тобто, дефіцит склав до 11%. 

Відносна стабілізація курсу відбулася в точках 15 березня і 6 травня. Але в останні 7 днів ми перебуваємо в дефіциті майже 72%. Це пов’язано, насамперед, значним зниженням темпу допомоги саме для київського регіону - вся увага зараз прикута до Сходу України, але продовольча криза в столиці зростає. Дуже багато людей залишились без роботи. Вони повернулись до міста в пошуках роботи та доходу, але тривалий час нічого знайти не можуть і вимушені звернутися до волонтерських центрів. Крім того, в Києві зараз перебуває значна більшість переселенців з інших регіонів.

Об’єми фінансування (в гривнях)

https://lh5.googleusercontent.com/7-tj2SmeTkmnYBteTAOJpu1sLsA9bMTdQBTrAboSy6XTJZXCOAR3cb2i5HTbSDA2pRhpt_0tnL4ygsOVrgb_xZp567do9Dts0UMrj3zpOGC1lgPAKDPh7A3WmhDmjtPtllMiTEfFCEY9qmzw0w

За весь час донорами-партнерами “Центру Продовольчого Захисту” було профінансовано (грошима, або в натуральному вигляді, продуктами харчування) 26 983 050 гривень (+5% можливої кореляції) при загальної потребі 30 346 150. Тобто, дефіцит склав майже 3,5 млн. гривень, або в середньому 300 000 грн. на тиждень.

Нестача фінансування особливо відчувається зараз, коли кількість нужденних в Києві та області продовжує зростати. 

Рішення проблеми

Благодійний Фонд “Центр Продовольчого захисту” зробив дуже цікавий і новий формат благодійної кухні у форматі “їжа за донат”. Перший заклад має назву “Млинці за донат”.

Як це працює і в чому перевага такого рішення?

Кожна нужденна людина може відвідати щоденно даний заклад і отримати 1 смачний поживний млинець з ситною начинкою. Млинець виробляється на молоці, містить шинку, чи інший м’ясний продукт + твердий або домашній сир. Калорійність такого продукту складає близько 350-450 калорій, що дорівнює майже третину енергетичного раціону дорослої людини в похилому віці та майже чверть - для звичайної дорослої людини.

З точки зору фінансової переваги ми можемо надавати “швидку харчову допомогу” за майже вдвічі менший бюджет. Як приклад - останні 7 днів, які треба було профінансувати на 725 900 гривень за попередньою схемою. Зараз це можливо зробити всього за 427 000 гривень. В рамках такого бюджету ми можемо годувати щоденно 1220 людей, давати столиці понад 20 нових робочих місць і нові надходження до бюджету у вигляді прямих і непрямих податків.

Частина коштів вже профінансована у грошовому і натуральному вигляді нашими донорами і партнерами, але сьогодні ми маємо дефіцит приблизно 90 000 грн. на тиждень.

Звертаємось до вас із проханням надати нам можливість нагодувати людей, які мають особливо гостру потребу в нашої допомозі. 

Контактний номер керівника – Олександр Кравченко +38 0681188131

 

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги