25 мая 2022

Гуртуємось заради перемоги: соціальні ініціативи EVA

Гуртуємось заради перемоги: соціальні ініціативи EVA
744

Попри багатомільйонні збитки в результаті військової агресії рф, знищені, пошкоджені та окуповані магазини, EVAвідновлює та підтримує роботу мережі всюди, де це можливо, надає допомогу потребуючим та активно залучає до благодійних ініціатив своїх клієнтів. Про це повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на прес-реліз копанї.

Станом на 25 травня 2022 року оперативний штаб EVA задовольнив понад 320 запитів на надання допомоги товарами першої необхідності зі 133 міст у всіх областях України. Загалом на потреби ТРО, ЗСУ, волонтерських та громадських організацій, шелтерів для переселенців та медичних закладів передано понад  94 000 одиниць товарів, загальна вартість яких перевищує 3,2 млн. грн.

Для волонтерських, громадських організацій і державних установ, що мають власне фінансування та готові закупати товари на благодійні потреби, EVA запровадила соціальну знижку. З’ясувати умови та можливість отримання знижки можна за телефоном 0 800 303 700 або у магазинах мережі EVA.

З 26 лютого компанія забезпечує комплексними обідами поранених бійців, що перебувають у Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. Мечникова. Загалом передано вже близько 9000 порцій. Щодня включно з вихідними працівники EVA продовжують доставляти близько 120-150 обідів, які готуються на потужностях ресторану для співробітників у центральному офісі.

Крім того, EVA започаткувала ряд інших соціальних проєктів, які також приносять користь завдяки активному долученню клієнтів.

16 травня 2022 року стартувала ініціатива «Підтримай захисників». Проєкт передбачає можливість перевести на касах магазинів мережі будь-яку добровільну суму від 1 грн на користь фонду «Повернись живим» для допомоги ЗСУ.

За перший тиждень до ініціативи долучились близько 5 000 клієнтів. Сума внесків склала майже 80 000 грн. Проєкт триватиме й далі. Звіти фонду «Повернись живим» про використання зібраних коштів будуть публікуватися на сторінці проєкту наприкінці кожного місяця за попередній (починаючи з червня).

Також клієнти EVA, які є користувачами програми лояльності «EVA МОЗАЇКА», мають можливість підтримати проєкт «Дитинство без війни», переказавши будь-яку кількість своїх бонусів на спеціальній сторінці або у мобільному додатку EVA в розділі «Благодійність». Мета ініціативи – евакуація дітей, позбавлених батьківської опіки з України до Туреччини на час воєнних дій.

Станом на 25 травня 2022 року змогою підтримати проєкт скористались вже понад 7 000 клієнтів, які переказали понад 52 000 грн у вигляді бонусів.

«Сьогодні українці як ніколи згуртовані для допомоги тим, хто її потребує. Спільна мета об’єднала нас, і кожен хоче бути корисним на шляху до перемоги. EVAзапровадила низку соціальних проєктів, що охоплюють різні напрями допомоги. Долучитись до них можуть всі бажаючі, обравши саме те, що їм ближче: перерахувати гроші на допомогу ЗСУ або бонуси для евакуйованих дітей. Кожна гривня і кожен бонус є вагомим внеском, коли бажаючих допомогти – десятки тисяч», прокоментувала виконавча директорка ТОВ «РУШ» (керуючої компанії мережі EVA та EVA.UA) Ольга Шевченко.

Читайте також: EVA започаткувала нову благодійну ініціативу «Підтримай захисників»

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.ua

 Эксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги