22 июня 2022

Уряд виділив 11 млрд грн на гранти для теплиць і садів

Уряд виділив 11 млрд грн на гранти для теплиць і садів
403

Уряд передбачив 11 млрд грн на фінансування грантових програм створення теплиць та садів, повідомляє TradeMaster.UA з посиланням на AgroPortal.

Так, за програмою часткової компенсації вартості створення теплиць розмір гранту становитиме від 5 до 7 млн грн. В уряді орієнтовно очікують 3 тисячі грантів на рік, а загальний бюджет програми складе 7 млрд грн.

«Учасниками програми можуть бути як приватні підприємці, так і аграрні компанії та фермерські господарства, які мають у власності або в оренді землю на строк не менше 25 років», — зауважив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Кошти від гранту можна буде витратити на безпосереднє будівництво комплексу, закупівлю технічного обладнання для його роботи, закупівлю посівного матеріалу та добрив. Враховуючи, що сума гранту за цією програмою значно вище, то вводиться принцип співфінансування. Для першої тисячі учасників 70% вартості проєкту фінансує держава, а 30% — сам підприємець.

Крім того, держава виділить загалом 4 млрд грн на програму підтримки садівництва, ягідництва та виноградарства. Йдеться про часткову компенсацію вартості садів. Аграріям надаватиметься від 300 до 400 тис. грн на 1 га садів — це близько 70% від середньої вартості висадки.

«Зараз ми говоримо про гранти для висадки 10 тис. га нових садів. Так само як і з теплицями, отримувачі грантів повинні мати або власну землю, або землю в користуванні щонайменше на 25 років. Кошти надаватимуться не готівкою, а на банківський рахунок для прозорої закупівлі саджанців, обладнання, систем поливу, добрив тощо», — зауважив очільник уряду.

 

Портал о розничной и оптовой торговле TradeMaster.UA 
 

 

TradeMaster в социальных сетях 

 

По поводу размещения Ваших материалов на портале пишите на press@trademaster.com.uaЭксклюзивные материалы TradeMaster.ua

Комментарии

Ваш комментарий будет первым.

Добавить комментарий

Ваше имя*


Защита от СПАМА

Сообщение*

Читайте также

Лучшие компании

 

Личности

Блоги